Zboží jsem objednala před deseti dny, zásilka mi nedorazila. Dotazník ano.
    Obchod nekomunikuje

• Dvakrát jsem zboží objednala, ani jednou mi nebylo doručeno

• nedodáno

Zaplaceno 9.1., dnes 16.1. nemám ještě ani avízo o dodání.

Objednávku jsem zaplatila. Obchod mi napsal, že zboží odeslal ale do dnes nic nepřišlo a na email info nikdo neodpovídá.

Čekám na balíček už druhý týden a nic...

Produkt doufám bude fungovat jak má, zato doručení přes českou poštu katastrofa. Dodání jsem dala přímo na poštu a po týdnu doručování mi poslali sms že balíček byl vrácen na depo protože adresa doručení nebyla určitá. Takže jsem zaplatila poplatek aby to doručili vůbec znova kam měli.

Zaplacené zboží nedorazilo.

Reakce obchodu silabylin.cz

Vaši objednávku jsme odeslali 23.12.2022. Dne 17.1.2023 se zásilka vrátila jako nevyzvednutá.
    Podací číslo Česká pošta: RR5297294460C
    Objednávku jsme stornovali a peníze za zboží Vám odeslali zpět.
    Monika Novotná

Zásilka zaplacena 5.5.2022. Nebyla ani snaha o zpracování a doručení.
    Ale dotazník se spokojeností nákupu jsem obdržela . Co dodat ...

Zásilka mi od 29.8. ještě nedorazila (12.9.), zaplacená je samozřejmě celou dobu, na mail obchod neodpovídá už týden. Když jsem volala na heuréku, paní řekla v telefonu že mě kontaktuje obchod nebo oni a stále nic. To není moc v pořádku jednání. Byl to zdravotní doplněk, který už jsem mohla dávno brát.

Reakce obchodu silabylin.cz

od 2.9. do 19.9.2021 jsme měli firemní dovolenou, zásilky jsme nezasílali a kontaktní linka nebyla obsluhována. Tato informace byla prezentována na webu.
    Vaše zásilka byla odeslána dne 30.8.2021 a odeslán email o jejím odeslání a dne 17.9. nám byla vrácena zpět pro její nevyzvednutí.
    Dne 20.9. jsme Vám vrátili celou zaplacenou cenu za objednávku.
    Monika za team silabylin.cz

• dlouhá doba doručení bez jakékoliv informace!!!

Dlouho se čeká na dodávku zboží. Žádné informace ohledně dodání zboží. Není to poprvé!

Reakce obchodu silabylin.cz

od 2.9. do 19.9.2021 jsme měli firemní dovolenou, zásilky jsme nezasílali a kontaktní linka nebyla obsluhována. Tato informace byla prezentována na webu, byla součástí kopií objednávek zákazníků - potvrzení objednávek přicházející na jejich email.
    Monika za team silabylin.cz

• Uplynulo čtrnáct dní od odeslání zásilky ale zboží nebylo doručeno. Dovolat se nelze.

Reakce obchodu silabylin.cz

zásilka byla uložena na poště a o této skutečnosti Vás bohužel Česká pošta neinformovala.
    Omlouváme se za toto nedopatření a ještě jednou děkujeme za objednávku.

• Zbozi mělo poškozený uzávěr

Reakce obchodu silabylin.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Pokud zboží mělo poškozený uzávěr, stačí nám napsat email a zboží Vám vyměníme.
    K poškození uzávěru může dojít při přepravě zásilky a bez Vaší zpětné odezvy tuto skutečnost nezjistíme.
    Ještě jednou děkujeme za Váš nákup.
    Monika za team silabylin.cz

• Pomalá reakce na objednávku.Zboží bylo připraveno k vyzvednutí 3. den po přijetí objednávky. Stejné zboží jsem si zatím objednala jinde, kde mi zboží připravili ten samý den, kdy jsem ho objednala.

Reakce obchodu silabylin.cz

na našem webu byla uvedena skutečnost ,že do 2.8.2015 je dovolená .Z tohoto důvodu byly všechny objednávky vyřizovány v pořadí jak došly ihned po zahájení provozu.
    Omlouváme se Vám ,bohužel jsme nemohli ihned vyhovět.

• špatná komunikace, až poté, kdy se zákazník ptá, kde je jeho zaplacené zboží se začalo něco dít

Znovu bych zde nenakupoval

Reakce obchodu silabylin.cz

Vaše objednávka byla vyřízena po obdržení peněz za objednávku.Pokud zákazník zvolí způsob platby předem ,je mu zásilka odeslána po připsání částky na náš účet.Bez splnění této podmínky opravdu zboží nezasíláme .
    Děkujeme za pochopení !
    Team silabylin.cz