• Příliš dlouhá dodací lhůta

• Botičky vypadaly krásně, ale když je ani po měsíci nemám tak co z toho
    • Doručovací lhůta

15.11. jsem si objednala botičky, dočetla jsem se že to trvá cca 10-15 dní, ok, není problém. Na začátku prosince jsem psala jak se má moje objednávka a najednou hromadný email že je problém s dodávkou a botky budou 8.12. a další den je pošlou. 12.12. jsem čekala balíček a nic, odpoledne mi přišel email že už mají mou zakázku a pošlou mi ji do 48 hodin. Další den pryč a nic, tak třeba se zítra, už po měsíci konečně dočkám a snad botičky budou ještě sedět, protože jsou pro malé mimčo.
    Jen mě mrzí že tu čtu, že si někdo objednal capáčky ve stejný den a botky měl do Mikuláše.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu Šijeme srdcem

Dobrý den, Váš balíček byl odeslán již ve čtvrtek, tj.4.den po obdržení platby, dodací lhůty máme cca 10 pracovních dní. Snažím se objednávky, kde je pouze jedna položka expedovat co nejdřív po zaplacení. Delší dodací lhůty avizujeme všude na webu i v potvrzovacích emailech, proto nás mrzí, že vaším hodnocením nám snižujete kredit za skutečnost, na kterou upozorňujeme předem. Tak snad budete spokojena alespoň s balíčkem. Adriana Bodrog

nejsem se slintáčky moc spokojená,na to jak dlouho se na ušití čeká, jsem čekala větší kvalitu, všude kolem lemování leze hodně nití a slintáčky se kolem krku stále kroutí, takže nedrží tak jak by bylo potřeba

• - dlouhá dodací lhůta 15 dní

Posílala jsem obchodu mail ohledně dodaného zboží (letní softshellové kalhoty), které absolutně neodpovídá velikostní tabulce, která je uvedena na jejich stránkách a tudíž jsou dceři strasně moc velké. Na mail jsem do dnešního dne nedostala žádnou odpověď a zboží budu vracet. Kalhoty jsem objednávala za cenu 250,- Kč a během cca dvou týdnů kalhoty stojí ve stejné velkosti 280,- Kč.