Veškerá komunikace i doručení zboží proběhlo naprosto v pořádku.

Velký výběr, dobrá cena. Spolehlivost.

Rychlost

Rychlost dodání

Sice mají skladem plno věcí ale dodací lhůta je je na dnešní dobu tragická.Sice Vám přijde potvrzení objednávky,zpracování objednávky,ale trvá týden než zboží vůbec pošlou.

• rychlost dodání

Super, Toptrans v ceně zdarma objednávky a to se mi ještě povedlo že nikdo nebyl doma ale druhý den zboží dovezli babičce od mojí po domluvě s dopravcem, takže za mě super obchod i dopravce.

• Zatím žádné

Rychlé vyřízení objednávky

• informovanost, rochlost dodání
    • žádná

• Při osobním vyzvednutí, možnost technické konzultace

Objednané zboží došlo ve velmi krátké době a v pořádku. Byli jsme velice spokojeni.

• rychlost, komunikace

První můj obchod s firmou, vše proběhlo bez problémů.

• kvalitní zboží, cena, rychlé dodání

• - jednání, 0 komunikace, servis

V dnešní době, kdy si člověk může vybrat z x obchodů, kde stejné zboží koupí, chtěli jsme dát přednost zavedené české značce s výborným renomé (ale asi z jiné doby). To, že při objednávce zboží za 13.000,- Kč visela na eshopu informace, že mají 3 ks skladem a že dodání do 3 dnů a že hned po objednání přišel email s tím, že zboží nemají a že musíme vyčkat, byl pouze začátek, ale měl nás varovat. Zboží jsme objednávali s více než týdenním předstihem, abychom ho měli na víkend, kdy mám domluvenu pomoc celé rodiny. Když se nic nedělo další 3 dny, zavolala jsem a dozvěděla se, že zrovna zboží dorazilo. Požádala jsem tedy o dodání ve čtvrtek po 16 hodině. Prý ano, v pořádku. E mail od Sigmy i od dopravce, že následující den bude zboží doručováno. Následující den, mi v 8,06 přišla sms, že bude za hodinu doručeno. Všichni jsme v práci. Sms od řidiče s prosbou, zda může zboží dovézt odpoledne - nemůžu. Zboží váží 110kg, takže těžko si ho budu někde vyzvedávat. Na dotaz u Sigmy, jak se mám ke svému zboží dostat, když využívají dopravce, který vozí jen dopoledne, mi bylo řečeno, že si mám vzít dovolenou, když ho chci !!!!!!! V dnešní době, kdy vám cokoli spousta firem doveze až dokonce ve večerních hodinách o kurýrech ani nemluvě , si mám při koupi poměrně drahého výrobku brát dovolenou. Rozhodně vím, po 25 letech praxe v marketingu a obchodě, že vstřícnost k zákazníkům má své meze, ale vypadá zcela určitě jinak!

Reakce obchodu SIGMAshop.cz

ze záznamu Vašeho hovoru na naší infolince je zřejmé, že jsme Vám dodání v konkrétní čas neslíbili. Bohužel dodání na konkrétní čas nedokážeme zařídit a navrhli jsme, že je potřeba se domluvit s přepravcem, ale že nevíme, jak ten se k tomu postaví. Mrzí nás, že jste s dodáním měla komplikace.

Zatím nemohu moc hodnotit, výběr dobrý,ale co jsem si objednal,tak zatím prý nemají na skladě, že musím počkat. Takže zatím tak 50 na 50.

Rychlé vyřízení a dobré ceny