• Profesionální pristup
    • Rychlost dodání vyborn
    • Není možné platit bankou
    • Vysoké náklady na dopravu

Spokojen s obchodem jen nedotazene drobnosti chce vypikovat. Zásadně nevyplnuji doporučení znamim. Jinak v případě potřeby doporučím.

• Nejdřív prosím o dodání zboží.

• Od 22.3.2020 nemám informace o stavu objednávky

Nic nedorazilo, komunikace nulová.

objedenáno týden ,zboží ještě nedorazilo a už chcete hodnocení.

• Zboží zatím nedorazilo.
    • Uvedené telefoní číslo nikdo nezvedá.
    • Žádná komunikace.

• Zboží skladem,vloženo do košíku,přijata faktura od Veritas a nic víc. Zboží nedorazilo,na mé dotazy obchod nereagoval-chápu že je těžká doba a obchod byl vytížen ale jestliže píšou skladem,dám do košíku,přijde faktura ,jsem přesvědčena že jsem zboží koupila ale nekoupila-po pár dnech u zboží napsáno není skladem . Reakce obchodu až po mém odstoupení od nákupu a to spotřební,stejná pro všechny...
  • Vůbec se neozvali

Nakupovala jsem poprvé, pedál přestal fungovat, potřebovala jsem šít roušky, pak jsem objevila tento e-shop a pedál objednala. Zatím objednávka i když byla předem zaplacená, vyřízena nebyla. Podle informace uvedené na stránkách e-shopu, zřejmě asi ani v nejbližší době nebude. Spokojená nejsem, ale chápu, že situace je výjimečná.

Obchod nekomunikuje.

• Žádná reakce

Objednávka mi byla hned potvrzena, od té doby se nic neděje. Po 14 dnech jsem napsala v jakém stavu je má objednávka. nikdo se neozval.

Potřeboval jsem šít roušky a objednaný náhradní díl na šicí stroj Veritas mi dosud nebyl dodán ani po 10 dnech, a to i přesto, že měl být skladem.

• Zboží,které bylo při objednání skladem ,již není,kdyby se neozval co je s objednávkou po týdnu od objednání,tak se mi obchod neozval.

Dostala jsem jenom potvrzení objednávky a již žádná komunikace ani žádné objednané zboží mi nebylo dodané

• Objednané zboží nedorazilo

Neni mozne hodnotit.Nepřislo odeslání prostě nic.V této době neni možné dělat hodnocenÍ.

Obchod vůbec nekomunikuje a na stránkách se vymlouvá na koronavirus, nechápu, když jiné internetové obchody fungují bez problémů, při objednávání zboží bylo skladem a najednou není.

Objednala jsem si zboží dne 18.3.2020 a dosud nedorazilo.Psala jsem dva e-maily,odpověď žádná,telefon nikdo nezveda,vše marné.