• Vše bylo v pořádku, kromě níže uvedených nevýhod.
    • Komunikace není zrovna rychlá.
    • Obchod působí značně neprofesionálně.
    • Dodané zboží mělo menší rozměry a to o 10 cm na délku a 6 cm na výšku což je velmi vážné pochybení v kontrole produktu, nebo záměrné klamání zákazníka

Obchod mě tak zklamal, že jsem ani neměl chuť vracet zboží. Nechtěl jsem se s nimi už vůbec kontaktovat a řešit jejich pochybení.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Všetko bolo ok až nato že k Bradla czech workout málo byť pribalene aj moravská na Bradla.tu som ja nedostal.

Reakce obchodu Shyby.cz

Dobrý den, tak to stačilo napsat a hned by to k Vám došlo. Omlouváme se,

• Velmi kvalitni zbozi
    • Komunikace se zakaznikem. Nevedel jsem nic o expedici a zdrzeni balicku. Stacilo by pouze zaslat mail nebo sms...

Obchod prodava kvalitni zbozi. Problem nastava pouze s komunikaci, ale to bude zrejme nejaka pocatecni chyba..

Reakce obchodu Shyby.cz

omlouváme se za zdržení. Děláme vše, aby se to nestávalo, ale 100% to vždy zvládnout nejde. Jsme rádi, že se Vám produkt libí.
    Shyby.cz

Výrobek neplní svou funkci.

Reakce obchodu Shyby.cz

pokud nejste spokojen, stačí zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze. Děláme to tak normálně, Shyby.cz

• Mali by prehodnotiť kuriéra pre ich zásielky,aby ich zákazníci boli spokojný.

Obchod aj komunikácia s personálom je v poriadku,ale moju objednávku,ktorú som objednal pred 12 dnami som ešte stále nedostal a to som čakal,ze ich do Vianoc s 10 dnovou rezervou stihnú. Ježisko ešte nedorazil.

Reakce obchodu Shyby.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Nicméně tak jsme spolu problém řešili v emailové komunikaci, nejsme schopni ovlivnit vše, nejsme schopni sednou za volant vozidla DPD a zásilku Vám jejich vozidlem dopravit, stala se chyba. Chyba na straně DPD, kterou budeme řešit první možný pracovní den po Vánocích tak, aby Vaše objednávka byla co nejdříve na prahu Vašich dveří.

Díky za pochopení a nadhled,

Shyby.cz

Dobry den,objednal jsem u vas bednu 50x60x70 ale u posledniho rozmeru chybi 5mm to znamena ze to nesplnuje rozmery ktere jsem pozadoval.A pri kvalifikacnich videjich se ukazuji rozmery a tenhle by mi neuznali.Clovek pocita pri takove cene ze ty rozmery budou v poradku.Pokud si myslite ze lzu muzu klidne vyfotit.

Reakce obchodu Shyby.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme za nepříjemnost a toto situace nás velmi mrzí. U poslední série se nám tato chyba opravdu objevila v délce 70 cm u 1/3 JumBoxů, na email jsme Vám zaslali návrh řešení.

Děkujeme za Vaši odpověď, a omlouváme se za nepříjemnost a komplikace.

• Kvalitní výrobky
    • Přijatelná cena
    • Ocenil bych rozšíření sortimentu

Vše proběhlo jak mělo. S výrobkem jsem spokojen. Bradla jsou kvalitní (ocením především spojení bradel, které zabraňuje zvrhnutí).

Reakce obchodu Shyby.cz

na rozšíření sortimentu pracujeme, ale především je pro nás důležitá kvalita nad kvantitou. Shyby.cz