• Design vyrobkov,asi aj cena
    • Cenu kuriera do SR

Vyborny

• Dobry zpusob pristupu k zakaznikum

Splnil mole ocekavani

• omezený výběr produktů

• Priehladna stranka super typi na cviki

Proste super obchod vrelo odporucam do zahranicia dorucia tovar za 24 hodin max.spokojnost dakujem

• popis produktu

Z 3 poloziek 1 zabudli pribalit ale pohoda po upozorneni poslali hned dodatocne.

Kvalita doporučuji

Flexibilita, poslali mi část zásilky, kterou měli skladem samostatně dříve než dorazilo zbývající zboží.

• Kvalitní zboží, vyrobené v ČR a navíc lidmi, kteří na něm podle všeho opravdu i cvičí.

• Naprosta kvalita, vyborne zpracovani, a dostupna cena.
    • Malo ruznych vah kettebelu, jinak vyber max.

Doporucuji zde nakupovat cokoli, budete maximalne spokojeni.

• Odbornost
    • nema

• Poctivé české výrobky, navržené lidmi, kteří o cvičení s vlastním tělem něco vědí.
    • dopravce DPD

Výrobek a obchod dokonalé, doprava balíka tragédie. Napoprvé se ztratila etiketa, balík vrácen odesílateli. Podruhé mi DPD určila den dodání s tím, že během dne upřesní čas. V ten den mi kolem poledne přišel email, s tím, že bohužel dnes nebudou schopni balík doručit. To mi už trpělivost došla a dojel sem si do depa balík vyzvednout. Třešnička na dortu, na balíku byla nějaká zelená nálepka s textem "DPD VIP", tak když takhle doručují VIP, nedovedu si představit standard :).

• Kvalita zboží a funkcnost

Maximální spokojenost!

• konkrétní nabídka, rychlost dodání

Naprosta spokojenost

• profesionálové v oboru

zkušenost se závěsnou hrazdou: ukázková rychlost dodávky! 1.den objednáno, 2. den přijato na poště! Hrazda se mi taky líbí moc...

Parada!

• Výborná komunikace a přístup.

Doporučuji a přeji hodně zdaru do budoucna. K tomu myslím stačí zachovat Váš výborný přístup k zákazníkům.

Bradla předčila očekávání, kvalitně vyrobená, skutečně praktická ke cvičení, žádný rozvrzaný aušus. Byl jsem hodně příjemně překvapen.

• Lepší výběr než konkurence, konkurenceschopné ceny.

• Nabizi vse prehledne a hlavne dulezite veci pro cviceni s vlastni vahou.
    • O zadnych nevim

Rozhodne bych se nebal objednat na tomto portalu. Vse mi prislo neposkozene a vsechno zbozi bylo kvalitni. Uz jsem u Vas objednal, magnesium, speed rope, gymnasticke kruhy a ted se chystam na set odporovych gum.