• Rychlost, kvalita zboží

• Rychlost vyřízení
    • Místo deseti krevet "Pinokio" jich přišlo 7

Ahoj,

ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že krevetky k tebe nedorazili všetky. Budeme ťa kontaktovať, aby sme ti ich vynahradili :)

Celkový stav dodaných akvarijních rybiček je velmi špatném zdravotním stavu : zaplísnění , tuberkulóza, neboť je očividné vyhubnutí a následná deformace stavby těla a následný úhyn u XIPHOPHORUS HELLERI
    V každém případě budu požadovat vrácení finanční částky, kterou jsem uhradil a to v plné výši. Momentálně zajišťuji fotodokumentaci.Děkuji za odpověď. Zdeněk Vandělík Pražská 238, Jirny tel. 602 237 130, [email protected]

Dobrý deň pán Vandělík,

o stave rybičiek sme sa dozvedeli až z Vášho hodnotenia. Je nám veľmi ľúto, že mečúne nedorazili v poriadku. Na bezpečné dodanie poskytujeme záruku, budeme Vás preto kontaktovať telefonicky. Situáciu vyriešime k Vašej spokojnosti.

Perfektně zabaleno, rychlé dodání přesně tak jsem si to představoval. Mohu vřele doporučit

Krevetky ve výborném stavu, dobře zabalené, velmi dobrá komunikace s obchodem,

Rychlist dodání, ceny.

Vždy vše zdravé a v naprostém pořádku, ochotní prodejci co umí poradit a vyjdou vstříc i po odeslání objednávky :)

Objednávala jsem 10 krevetek.Bohužek dvě transport nepřežili asi z důvodu, že byli moc malé. A jedna krevetka odešla druhý den. Jinak spokojenost chápu, že cesta je pro ně stres.

Ahoj,

ďakujeme za tvoje hodnotenie. Je nám ľúto, že tri krevetky cestu nezvládli.
    Na doručenie v poriadku máš od nás záruku - budeme ťa preto kontaktovať a veríme, že situáciu vyriešime k tvojej spokojnosti.

Želáme ti pekný zvyšok dňa.

rybicky dorazili 2. den po objednavce, vse v pohode

• Vse ok

jako vždy vše bez chyby

• Obchod je skvělej dobře poradí

• Jsem velmi spokojen. Okamžité dodání. Skvěle tepelně zabaleno. Všechny ulity šneků Neritina, Clinton, byly plné a mají se k světu.
    • Nic.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Kondice živočichů
    • Pečlivé zabalení

• Rýchlosť
    • Prístup

Druhá objednávka v obchode na doplnenie stavu krevetiek. Objednané, ďalší deň odoslaný balík a na ďalší deň doručené krevetky. Dva dni od odoslania objednávky. Dobre zabalené, balík bol vyhrievaný. Rastlinka z balíčku je tiež už v akvárku. V balíčku ma čakalo drobné prekvapenie a drobné prekvapenie bude čakať ľudí v obchode, keď im príde termobox späť :-) keď bude treba doplniť stav alebo ak budem zakladať nové akvárium, bez váhania tu objednám znovu. Díky.

Perfektní obchod.

Jen ty nejlepší, spolehlivý, rychlé dodání, vždy kvalitní zboží.

Děkuji, za jako vždy super nákup
    Jen poštu jsem musela urgovat,zásilku naložili na jiné Auto a uvažovali o doručení další den....
    Po upozornění že se jedná o zkrácené doručení a živou zásilku....dovezli tedy sólo.
    Tuto informaci přikládám jako informaci pro Váš obchodní vztah.

Proste super …. Pečlivě zabalené …. Vše super …. Super super mužů jen doporučit ….

Rybky dorazily v pořádku. Skvělý výběr všeho zboží.