I když byly problémy s dopravcem, samy mě kontaktovali a pak zásilku dohledali a vše vyřešili k mé spokojenosti. Doporučuji pro takovýto přístup a ochotu.

• Nabízí zboží které není skladem s označením, že je skladem více kusů

Neseriozni přístup

Dobrý den
    Mrzi nás táto situácia. Zboží ktoré ste si objednali sme mali skladom, no na sklade sme mali u tohto produktu nesprávne prelepený štítok a skladník ho tým pádom nenaskenoval správne. Ešte raz sa ospravedlnujeme a mrzi nas táto situácia.

Tím Shopum.cz

• Vše přehledné, komunikace a doba doručení super.

• Nedodržení termínu dodání
    • Špatná komunikace

Dobrý deň
    Objednávku ste zrušili este pred terminom garantovaneho dodania, cize z nasej strany nedoslo k oneskoreniu. Este v den odoslania sme Vám zavolali, ze Vám objednavku budeme odosielat a vy ste objednavku zrusili aj po telefone. Pri vytvarani objednavky je uvedeny datum, kedy vám bude objednavka dorucena, a my by sme ten datum dodrzali . Cize ako sme napisali, z nasej strany nedoslo k ziadnemu pochybeniu ale aj tak nas mrzi tato situacia a podla nas tato recenzia neopisuje skutočný stav.

• Dobrá komunikace ,Doporučuji

Reakce obchodu shopum.cz

Ďakujeme velmi pekne za Vašu recenziu.

• Široká nabídka zboží, které v českých obchodech není a za dobré ceny.
    • Horší komunikace. Odpovědí na e-maily za čtyři až pět dní (možná proto, že Slovensko je daleko :-)). E-mail ve kterém měla být faktura přišel bez přílohy a faktura přišla s omluvou až v dalším po urgenci. Obchod nesděluje firmu, která bude zásilku doručovat. Není žádná možnost sledování zásilky ani komunikace s kurýrem. Ten se ozval až když byl před barákem a teprve nyní jsem zjistil že zboží mi dováží firma UPS. Bylo štěstí, že jsem zrovna přišel domu. Dodání zboží trvá dlouho, ale předpokládaná doba byla dodržena.

Přes počáteční nedůvěru k obchodu (nakupoval jsem zde poprvé) a zmíněné nedostatky u mne převažují klady a tak mohu obchod doporučit.

Dobrý den
    Ospravedlnujeme sa za nedostatky, mali sme preplnenu emailovu schranku pretoze niekto zneuzil nase udaje a mali sme 300-400 emailov denne od roznych firiem a boli sme nechcene pridany do roznych newsletterov tak kvoli tomu nam odpisovanie a triedenie emailov trvalo dlhsie , čo nás mrzi.
    Čo sa tyka faktury, tak menili sme platobnu branu a nespravne sme nastavili automaticke zasielanie emailov kde mala byt prilohou faktura, ale hned na Vaše upozornenie sme Vám faktúru obratom zaslali.
    Každopádne Vám dakujeme za recenziu a ak by čokolvek, neváhajte nás kontaktovať.

• Extra rychle dodání ❤️

Dobrá cena,dobrá komunikace,vše v pořádku

• Rychlé dodání.
    • Nic.

Rychlé dodání, dobře zabaleno, naprostá spokojenost.

vse probehlo v poradku

• Pán na telefonu byl ochotný a velmi rozumný
    • není plátce DPH

• Objednáno 12.09. a 19.09 stále NEdoručeno.

Obchod nenabízí možnou volbu dopravy a disponuje jednou, tou nejhorší, společností, která nemá odpovídající místo pro uložení zásilky v nepřítomnosti adresáta. Pro získání zakoupeného a zaplaceného zboží jsou tedy velké problémy a vyzvednutí se nabízí až z 25 km vzdáleného místa. Vyzvednutí tedy znamená ujetí 50 km.

Dobry den p. Bobeš
    Mrzí nás táto skusenost. Zásielku sme Vám odoslali GLS službou ktorá patrí medzi najspoľahlivejšie, objednali ste si nadrozmernu zásielku - kolobežku kde sa občas môže stať, že zásielka mešká čo my ako eshop ovplivniť nevieme. Zboži sme Vám odoslali na dalši pracovný den od prijatia objednávky, čiže na nasej strane nenastalo omeškanie.
    Dakujeme za pochopenie a prajeme pekný večer

Bezproblémová komunikace

• Rychlost vyřízení nákupu

• Zboží dorazilo rychle a vpořádku

Vše OK, cena, rychlost

• Nejlepší obchod

Takový přístup jako mate vy je ideální praxí pro ostatní min. Jako příklad. Takže super