Hledala jsem dlouho samolepky na zeď. Byla jsem ráda, když jsem našla samolepku s medvídkem Pú. Sice se jednalo o výprodej, ale bez udání důvodů. Když jsem nalepila na zeď, byla jsem spokojená vypadalo to krásně. Po hodině byla zeď prázdná a obrázky byly na zemi a už se nedali nalepit. Pak mi došel ten výprodej!!! Je mi to líto, že jsem vyhodila peníze za něco, co se nedá nalepit, přestože se to jmenuje SAMOLEPKA. A opakované nalepování ??? Asi legrace.

Reakce obchodu Shopni si - Dekorace do bytu

Mrzí nás vaše nespokojenost se samolepkou. Výprodejové samolepky nejsou nijak kvalitativně horší, pouze se jedná o staré motivy obrázků. Nemáme od jiných zákazníků žádnou zpětnou vazbu, že by samolepky na zdi nedržely. Pravděpodobně byly nalepeny na nevhodný podklad. Tento typ samolepky lze totiž i bez větších problémů nalepovat opakovaně.

• doposud jsem neobdržel zboží .údajně již vyskladněno
    • špatný dopravce

Reakce obchodu Shopni si - Dekorace do bytu

Zdržení v dodání bylo způsobeno vytížením dopravce před Vánoci. I tak se podařilo balíček doručit bezpečně před Vánoci.

• předražené zboží, cena neadekvátní

Reakce obchodu Shopni si - Dekorace do bytu

Po emailové komunikaci se zákazníkem je zřejmé, že si paní nepřečetla popis u produktu. I díky tomu napadá cenu jako neadekvátní, i když je srovnatelná s konkurencí.
    Mrzí nás její reakce, s dekorací, kterou si zakoupila je již spokojeno mnoho zákazníků.

• nedodal zboží

Pokud počítáte s dostatečnou lhůtou s dárkem na narozeniny, tak si raději kupte dárek v jiném obchodě na internetu a určitě vám dorazí v čas. A jestli si tento obchodník myslí, že donutí kupujícího poslat peníze předem a zboží dostane, i když kupující využil možností zaplatit při předání zboží, tak se mýlí. V dnešní době to nedělám ani u svých uvěřených obchodníků na internetu. Obchodník ani nereaguje na upomínky.
    Číslo objednávky : 1730858
    Datum : 14.04.2014 17:30:44

Reakce obchodu Shopni si - Dekorace do bytu

zákazník objednal zboží, u kterého byla uvedena dostupnost 14 dní. Ovšem 12. den poslal tuto recenzi.
    Rovněž uvádí, že nereagujeme na upomínky, ale žádný email ani zmeškaný hovor jsme my a posléze ani on nezjistili.
    Zboží samozřejmě obdržel a po uznání, že taková recenze není zrovna oprávněná a spravedlivá přislíbil, že ji opraví. Dodnes se tak nestalo.

• špatně zabaleno

Pěkné věci, ale špatně (levně) zabalené, zboží dorazilo pomačkané

Reakce obchodu Shopni si - Dekorace do bytu

nerozumíme této recenzi, zboží bylo odesláno do 2 hodin po objednání a dorazilo za dva dny. Zboží bylo zabaleno běžným způsobem. Nemáme žádnou zpětnou vazbu ze strany zákazníka, že by bylo zboží poškozeno, až tuto recenzi.
    Pokud byl poškozený obal, lze toto reklamovat u přepravce, pokud bylo poškozené zboží vlivem nesprávného balení, určitě bychom se domluvili na náhradě.