• Ochota, rychlost

Zboží odesláno až po urgenci na místo doručenky. Ke zboží nebyla vystavena faktura ani dodací list. Mám pochybnosti , zda byla dodána originální baterie Nokia BL-5J, jak byla nabízena. Byla vložena pouze do mikrosáčku s papírovým přelepem. Orig. baterie, kterou jsem vyměňoval, má trochu jinak provedené značení, přesně, jak bylo v nabídce na obrázku. Po nabití zatím funguje.

• Levné
    • Rychlé

super

Celkově v pořádku, pouze mi vadí nulová komunikace od objednání po dodání (potvrzení objednávky a stav jejího průběhu).

Reakce obchodu SHOPLEX.cz

děkuje za Vaší recenzi. Bohužel nerozumíme co máte na mysli nulovou komunikaci, neboť při zpracování objednávky odesíláme e-maily a při odeslání zásilky navíc zasíláme také informační SMS zprávu.

SHOPLEX.cz

• jsem byl spokojen

Bez problému

• Rychlé a solidní jednání

Vřele doporučuji.

Děkujeme za Váš nákup a pozitivní recenzi!

Datový Kabel Samsung microUSB ECBDU68WE byl objednán bíle barvy doručen černé barvy bez dohody.

Reakce obchodu SHOPLEX.cz

pravděpodobně došlo k chybě na skladě při expedici zásilky. Rádi s Vámi věc vyřešíme, obraťte se na nás prosím na [email protected]. Děkujeme!

• Dobré ceny
    • Zboží odeslali až po 12ti dnech
    • Nereagují na emaily

Dodávka na úloženku trvala poměrně dlouho.

Velmi rychle vyřízena i odeslána objednávka. Perfektní komunikace s prodejcem.

• Obchod nereaguje na zavolani. Po zaplaceni predem sem cekam skoro 10dni nez mi vubec dorucily jednu baterii do mobilu

Dlouhá dodací doba i když zboží bylo ihned k odeslání, 2x urgence, kde se zboží vůbec nachází žádné informace o pohybu zakázky, 9 dní od zaplacení a to se jednalo o baterii do mobilu a to ještě nevím v jakém stavu baterie je

• Ceny

Ok

Dlouhé doručení.

• Asi novy druh spoření
    • Neprislo zbozi v uvedeny termin
    • Neprisly penize zpet

Objednala jsem si zbozi, bylo uvedeno, ze do 1-2pracovnich dni bude zbozi pripraveno ve vydejne. Radeji jsem platila online, jeste jim psala email s prilohou o zaplaceni a zadala je, aby to opravdu bylo max do 2 dni v zasilkovne. - odpoved zadna.... druhy den jim pisi, ze pokud neposlali, at uz neposilaj. Nakonec jsem sehnala jinde... uz to bude mesic a penize na uctu neeeejsou...

Objednávka byla vyřízena rychle a správně, dobrý přehled o objednávce a dobrá komunikace.

• Nekvalitní baterie k mobilu.
    • Baterie balená jen v igelitovém sáčku.
    • 3× vypnula s 50% - 80%

Pravděpodobně falzo zboží.
    Má druhá zkušenost a druhá špatná.