• žádná výhoda, musím to vyplnit
    • Nulová komunikace!
    • Nevrácení peněz za vrácené zboží!

Mám obavu, že peníze za vrácené zboží jen tak neuvidím. Vráceno ve 14d lhůtě, ale peníze nikde. Několikrát urgováno emailem, žádná odezva. Dnes (18.6.19) zjišťuji, že stránky obchodu byly deaktivovány.
    Máte někdo radu, jak dále postupovat a dostat se zpět k zaplaceným penězům? Musí to nějak jít. Věřím, že nejsem sám.

• zaplaceno předem, zboží nedodáno

Nedoporučuji

Zboži přišlo za 22dni zaplaceno předem.Velká nespokojenost!

• doba dodání skoro jeden měsíc

• Zboží nedorazilo a bylo předem zaplaceno

Mám stejný problém jako ostatní uživatelé. 18.4 jsem dostal poslední mail a od té doby nekomunikují. Telefon nezvedaji. No nevim. Zboží jsem platil převodem tak jsem zvědavej jestli z nich něco ještě dostanu.
    Hlavně co nechápu je ta komunikace. Jako klidně počkám ale nevědět jestli mám očekávat vůbec že něco pošlou

• rychlost, cena
  • nevím proč , ale zboží nedorazilo!!!

• Žádná komunikace
    • Na zboží čekám 16 dnů a nikdo se zatím ani neozval

Deset dní již uplynulo a zboží nedošlo, v obchodu napsáno do 3.prac. Dnů dodání!!!
    Nedoporučuji!!!

• dlouhá doba doručení

Na objednávku 10dní nikdo nereagoval, na e-maily ohledně objednávky také ne

• Rychlé dodání. Skvělá cena.

Doporučuji.

o výhodě zatím nevím, ovšem nevýhody jsem zaznamenala. Nic moc. Objednané zboží 2. 4. a stále čekám. Po urgenci mi bylo sděleno, že chyba je napravena, zboží 11. 4 odesláno. Nyní je to prý chyba dopravce. Nicméně zboží dosud nemám a dnes mi nikdo hovor nezvedal. Budu chtít vrátit peníze a už nikdy tento obchod......podotýkám, že je 17. 4!

Vše ok.

O.K.

Nekomunikují a zboží nepřišlo

Po deseti dnech bez zboží není co komentovat.

objednávka uskutečněná 2. 4......dnes máme 14 stále je na cestě - ovšem po mé urgenci, kdy se nedělo nic.

• Doprava zdarma
    • Super cena
    • Kvalita

Super!!!!!!!!

• 3 urgence, zboží obchodem odesláno po 10 dnech od zaplacení,+ 7 dnů dodání přes Uloženku, celková doba dodání 17 dnů!

Reakce obchodu SHOPLEX.cz

Dobrý den, mrzí nás dlouhá dodací doba u Vaší zásilky, ale faktem je, že Vaše zásilka byla ztracena Uloženkou. Vyvinuli jsme maximální úsilí, abychom tuto situaci (kterou jsme nezavinili) vyřešili a nakonec Vám zásilka byla doručena. S pozdravem Shoplex.cz