Není co hodnotit, zboží je zaplacené a dosud nedorazilo, komunikace je nulová.

Reakce obchodu SHOPiq

snažíme se toto naskladnit od dodavatele. Omlouváme se, že to trvá. Pokud se to nepodaří, samozřejmě uhrazenou částku vracíme.

Při objednání psali, že je zboží skladem. Po 15 dnech od zaplacení jsem musela sama volat, kde je zboží a bylo mi řečeno, že ho ani mít nebudou!
    Budou mi vracet peníze...
    Obchod je nespolehlivý a nedoporučuji ho!

Reakce obchodu SHOPiq

snažili jsme se naskladnit Vámi objednané zboží, které bylo uváděno jako neskladové. Bohužel se to nepodařilo.
    Peníze samozřejmě vracíme, jsme seriózní obchod.

• Obchod inzeroval zboží, které měl dávno vyprodané a byl u něho příznak "skladem". Tímto došlo k mystifikaci zákazníka.

Obchod na webu inzeroval zboží, které měl dávno vyprodané a byl u něho příznak "skladem". Tímto došlo k mystifikaci zákazníka.

Reakce obchodu SHOPiq

Dobrý večer, omlouváme se, že položka ještě svítila skladem.

S ohledem na extrémní nápor objednávek dezinfekčních a antibakteriálních položek byly tyto vyprodány během Osobních odběrů jinými zákazníky před Vámi, což se na shop projevilo se zpožděním v řádu minut. Nabídli jsme kompenzaci a poprosili o pochopení.

Zboží dorazilo rozbité, jelikož bylo špatně zabaleno (bylo vloženo pouze do papírové krabice bez jakékoliv další výplně) navíc nebylo ani označeno jako křehké. Reklamace proběhla tak, že jsem si zboží převzal a tudíž nemám na nic nárok. Bohužel nemám rentgenové oči a do zabalené krabice fakt nevidím. Nikdy více zde nakupovat nebudeme.

Reakce obchodu SHOPiq

stačilo se na nás obrátit (i po převzetí zboží) a daný problém popsat. Rádi bychom Vám to vyřešili, vyhověli a postarali se o Vaši spokojenost tak jako u 100% dosavadních nakupujících za poslední 90 dní.
    Prosíme, zkontaktujte nás mailem. Zboží typu "mycí pasta" není křehké a ani přepravou nejde běžně rozbít. Proto této recenzi bez žádné předchozí reklamace, komunikace a dle typu produktu úplně nerozumíme.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Zboží mi stále nedorucili. Asi změnit dopravce by to chtělo

Reakce obchodu SHOPiq

komunikovali jsme s Vámi 17.9. ohledně dodání výrobku. Spojte se s námi prosím přímo.

Děkujeme.

Zadna informace o dodavce. Na internetu maji dnes objednate -zitra dodame. Neni to pravda!!! Tyden zbozdeni, baleni nedostatecne a doruceno ve spatnem stavu!

Reakce obchodu SHOPiq

Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Ale netušíme, jestli popisujete nákup u nás nebo došlo k záměně s nákupem jinde.
    Stížnost nebo pozdější expedici skladového zboží žádnou neevidujeme. Zkontaktujte nás prosím. Prověříme to.

• zboží už po druhe vracím nefunguje.

Reakce obchodu SHOPiq

Dobrý den, technik se s Vámi spojí ohledně správné manipulace se zařízením a pokud ani to nepomůže, bude nápomocen při spuštění spolu s dalším zařízením.

• Nekomunikuji,nebo komunikace vazne. Zbozi objednane pred 10dny jako darek stale nedorazilo. Reakce na muj email byla,ze zbozi urcite budu mit do konce tydne. Nikde nic a na dalsi meily nereaguji. V jinych obchodech objednano ve stejny cas a zbozi dorazilo do druheho dne...tak nevim kde je zde problem.

Nedoporucuji

Reakce obchodu SHOPiq

Dobrý den, toto povlečení se šije na zakázku a větší zájem způsobil drobné prodlení nad rámec uváděných dnů dodání. Omlouváme se Vám. Bude nyní odesíláno.

• Nekomunikují

Reakce obchodu SHOPiq

Dobrý den, odpovídali jsme Vám na dnešní dotaz z 11:03 hned do 18 minut v 11:21 a pak 17:52. Toto "Hodnocení" z 20:14 tedy bohužel vůbec nechápeme. I tak věříme, že se asi jednalo o nedorozumění či záměnu s jiným obchodem.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nebyl jsem upozorněn, že je zboží připraveno k vyzvednutí a bylo na jiné adrese, než mělo být.

Já osobně vtomto obchodě nakupovat nedoporučuji.

Reakce obchodu SHOPiq

Dobrý den, děkujeme za nákup i za reakci. Zboží bylo prezentováno SKLADEM, takže bylo okamžitě připraveno k odběru. Výdejní místo bylo jen 30m od kanceláře, ale označíme jej ještě lépe.

• Nabízí zboží, které nemá skladem.

Reakce obchodu SHOPiq

Dobrý den, zboží v Akci se doprodalo na prodejně chvilku před Vaší objednávkou. Mrzí nás, že objednávka nemohla být vyřízena.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Zaplatil sem a po 14ti dnech stále nemám doma.

Reakce obchodu SHOPiq

Dobrý den, zvolil jste si platbu bankovním převodem, předem.
    Platba došla a zboží bylo již 2.12. doručeno. Děkujeme za objednávku!

• Dlouha dodaci lhuta

Nejsem spokojena, zbozi jsem jeste neobdrzela. Bohuzel!

Reakce obchodu SHOPiq

Naší chybou to bylo zpožděno. Omlouváme se, již to bylo předtím ihned 17.4. napraveno.

• Velký výběr zboží
    • dodací doba, kterou nedodržují

žadný názor

Reakce obchodu SHOPiq

Dobrý den, Vaše objednávka byla přece stornována pro nedostupnost té položky (doprodala se), o čemž jste byl informován. Doufáme, že u nás naleznete vhodnou náhradu.

• Nedodržení dodací lhůty- obzlaště před Vánocemi

Reakce obchodu SHOPiq

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost. Uváděná doba dodání v pracovních dnech u tohoto výrobku vychází teprve až na zítra. Asi to bylo přehlédnuto a věříme, že to vykompenzuje následná spokojenost s výrobkem.