• zboží jsem vrátila na základě odstoupení od smlouvy a na email mi nikdo neodpověděl

Objednal jsem kolo s osobním odběrem s tím ze mělo být seřízené a připravené k okamžitému použití akorát zapomněli utáhnout řídítka takže jsem z kola při první jízdě málem spadnul. Při vyzvednutí jsem se ptal jestli mají stojanek, který na kolo pasuje a samozřejmě mi dali stojanek, který nepasuje. Teď, když píšu dotazy jestli teda mají na moje kolo stojanek tak už neodpovídají, protože už jsem tam peníze utratil a od té doby je prostě nezajímám.

• Přijata a nic... 14 dni

• obchod ani po 10 ti dnech objednávku nepotvrdil
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Já v tomto obchodě hlavně kupoval kolo Author (nevím tedy, proč mi Heureka formulář nabídl, že jsem v ShopBike.cz kupoval pouze příslušenství ke kolu). Takže, ačkoliv eshop sliboval, že kolo dorazí seřízené, tak s tímto nepočítejte. Nejenže přední vidlice nejde zamknout, ale v kole neustále něco vrže a lupe. A vzhledem k tomu, že se mnou personál obchodu poté, co jsem zmínil nemožnost zamknutí přední vidlice přestal komunikovat, tak zkusím kolo dát do nějakého profesionálního servisního centra. Snad mi tam pomohou.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Dodnes jsem nedostala mimo přijetí objednávky žádnou zprávu a na maily nereagují.

Naprosto žádná komunikace.

• Neodpovídají jak na telefon tak na email nejsem spokojena

• - jednoznačně super cena
    • dárky navíc
    • doprava zdarma
    • komunikace obchodu se zákazníkem - viz. poznámka.
    • dárky (helma) nejsou v uvedené hodnotě

Měl jsem zásadní problém s doručovací službou (jako obchodník bych zvážil zda s nimi dále spolupracovat - je ale pravdou, že každý má volbu - já zvolil špatně ! DPD).
    Dále bych zde chtěl uvést i zmatečnou telefonickou komunikaci obchodníka :
    - na dotaz k termínu doručení mi bylo řečeno , že kolo není na skladě a bude expedováno až v pátek (bylo pondělí) - jaké však bylo mé překvapení když jsem ještě týž večer obdržel informaci, že kolo je už na cestě k nám - to mě trochu zmátlo a čekal jsem zda opravdu přijde to, co jsem si objednal
    - na dotaz , resp. prosbu, zda by bylo možno vyměnit jeden z dárků (konkrétně helmu za údajných 1200,-kč) za jiný dle mého výběru, mi bylo řečeno, že ano, ale pouze do výše 400,-kč. Souhlasil jsem (na co mít doma dvě helmy, že). Bohužel, jak výše uvedeno, ještě týž večer jsem se dozvěděl, že kolo už bylo odesláno s původními dárky(tedy i helmou), namísto mnou vybrané podsedlové brašny . Výměna už tím pádem nebyla možná.
    Jinak kolo CTM přišlo v pořádku, ač v obalu od Authora , což mě mimochodem v návaznosti na výše uvedenou komunikaci také lehce vyděsilo...
    Obchod tedy NEMŮŽU hodnotit úplně kladně.

• Nevim
    • Nedostatečné informace o produktu, některé informace nejsou pravdivé

Už tam nic neobjednám.

• nízká cena
    • matoucí komunikace, kde se říká, že kolo bude sestavené a seřízené a místo toho přijde polotovar, který je třeba sestavit a nechat seřídit
  • Nedorazil original, fake, maketa

• LŽE
    • LŽE

BOHUŽE NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu ShopBike.cz

Dobrý den
    Děkujeme za váš názor, bohužel nevím proč negativní. Objednal jste si u nás kolo které když jste balík přeprab byl poničen a neučinil jste sepsání reklamace s dopravcem a hlavně se takto znehodnocený balík který jste nám zdokumentoval asi ani nemá převzít, ale řekl jste nám že byla tma. Tak jsme vám nabídli řešení že si kolo necháme svézt na naše náklady a nemusíte s balíkem běžet na poštu a platit poštovné. Na naše náklady jsme vyměnili odřené součástky dokonce jsme tam dali i lepší protože se jednalo o Vánoční dárek a nestihli by jsme doobjedant přesné komponenty a ihned kolo odeslali zpět. Abych to upřesnil do 4 pracovních dnů jste měl kolo zpět. Oprava poškozených dílů a poštovné nás stála 2700,- a nikdo nám to neproplatil protože jste ten balík nereklamoval a za to jsme se dočkali hodnocení LŽE moc děkuji
    S pozdravem Matoušek Shopbike.cz

• Objednala jsem si zboží na e shopu Pepa.cz za zajímavou cenu.Po zaplacení mi přišel voucher na kterém jsem zjistila, že se jedná o zboží od jiného dodavatele (tedy o Vás). Jaké bylo mé překvapení když jsem zjistila, že zaplatím vysoké poštovné rovnající se skoro ceně koupeného zboží.S tímto postupem nejsem spokojená a myslím si, že zákazník by měl být upozorněný při objednávce. Takže již nikdy si zboží takto neobjednám.Chybami se člověk učí.

• Objednala jsem a zaplatila přes Twisto 2 ks oleje. Doklad mám. Přišel pouze jeden kus.....

Moje zkušenosti špatné.

Kolo, ač bylo deklarováno skladem, bylo prodané.

Zla lominikacia medzi predajcom a portalom!

• otázky serverového automatu

běžná nabídka nic mimořádného

• Hodnocení bylo odstraněno – zákazník hodnotí nákup v jiném eshopu.