Úplně stejný eshop provozuje manžel a manželka pod jiným jménem.Chtěl jsem dva různé produkty abych mohl mít aspoň jeden lepší. Objednal jsem na každém eshopu jiný pod jiným obrázkem a jiným označením modelu. dorazily dva stejné a ještě jsem platil tím pádem dvě dopravy.

Vážený zákazníku,
    není nic špatného na tom, že já i manžel máme svůj shop. Je lež, že fotografie jsou jiné. Jelikož se jedná o autentické fotografie nemohou být jiné. Je to fotografie daného výrobu. Tudíž dle fotografie i ceny Vám mohlo dojít, že se jedná o stejný nebo velice podobný produkt.
    Pojmenování produktu se může lišit dle dovozce.
    Monika Vaňková

Obchod objednávku potvrdil, zboží přišlo obratem. Bohužel absolutní a nefunkční šunt, který jsem po prvním použití vyhodil. Obchod by se měl přesvědčit, co nabízí

Reakce obchodu www.shopakce.cz

Vaše nespokojenost mě velice mrzí. Stačilo napsat a problém bylo možné vyřešit. Za dlouhou dobu prodeje ,jsem ještě neměla na Vámi zakoupenou blikačku za dvacet korun žádnou špatnou reakci. Každopádně závada může nastat a k tomu účelu slouží reklamace.
    Monika Vaňková

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Záměna části zboží z objednávky (nechtělo se mi řešit).

Reakce obchodu www.shopakce.cz

nechápu Váš postoj. Bylo odesláno to co bylo uvedeno v objednávce. Neznám nikoho, kdo by si ponechal věc kterou si nepřál, když byla objednávka učiněna na dva výrobky. Pokud by jste se ozval ,dala se věc řešit.
    Opravdu nerozumím.
    Vaňková

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Obchod ignoruje Dodací adresu a předává Zásilkovně adresu fakturační.
    3 dny jsme to s kurýry řešili. Ostatní OK.

Reakce obchodu www.shopakce.cz

děkuji Vám za obchod i hodnocení.Je mi velice líto,že musí být negativní. Bohužel došlo k chybě na mé straně v přehlédnutí adresy. Pokud by jste mi problém nahlásil ,sama bych se o něj postarala.Připojuji velikou omluvu.

• Kvalita produktů

Reakce obchodu www.shopakce.cz

netuším co Vám na zboží nevyhovovalo.Pokud by jste se ozval ,bylo možné věc vyřešit vrácením zboží nebo kompenzací.
    Monika Vaňková

Jednalo se o optické brýle, dioptrie neodpovídaly, jsou nepoužitelné!

Reakce obchodu www.shopakce.cz

je velice složité vyjít vstříc,když zákazník neví co potřebuje. Pokud není zrak změřený od optika ,není jistota,že brýle budou sedět.Zákaznice se mi ani neozvala.Nebylo problém brýle vyměnit nebo vrátit platbu.
    Myslím,že není slušné obvinit a očernit prodejce za vlastní chybu,výběr nevhodných brýlí.
    Monika Vaňková

• Nedostatečně zabaleno.Balit zboží do letáku?

Reakce obchodu www.shopakce.cz

pokud není zboží křehké nebo není potřeba balit do kartonu,balím do papíru,igelitu a černé folie.Myslím,že v případě drobného zboží to není problém.
    Pokud Vám zásilka přijde porušená,není problém jí nepřevzít.