• Zadna komunikace ze strany prodejce i pres dva dotazy z me strany. Od objednani je to 14 dnu bez odezvy,jsem rada, ze jsem nevyuzila platby predem.

• ověřené kvalitní výrobky
    • neshledal jsem žádné

doporučuji všem kvalitní zboží

Veliká spokojenost.

Zatím jsem v začátku a myslím že funguje přestala mě bolet kolena uvidím až doberum asi si zase objednám.DĚKUJI a přeji hezký den

• Velice špatná, respektive žádná komunikace
    • Žádná reakce na dotaz v zákaznické sekci ani prostřednictvím emailu!
    • Chybí telefonní kontakt - ten z faktury nikdo nezvedal i přes několikeré pokusy!

Zboží, které jsem si objednala, dorazilo s velkým zpožděním. Při platbě předem se sice poprvé vyskytla chyba z mé strany (neodečtění z účtu), ale po následné druhé platbě se týden nic nedělo, až dva dny po mém upozornění v zákaznické sekci mi balíček došel s datem odeslání o den dříve. Bez jakékoliv reakce ze strany obchodníka, ať v zákaznické sekci nebo emailem, kterým jsem se obchodníka také snažila kontaktovat. Působí velmi nedůvěryhodně! Detail na závěr - v přiloženém letáčku nejsou navíc žádné avizované informace, než jaké jsou k naleznutí na stránkách.

Objednala jsem si kapky a část z nich cestou vytekla..vracet vám je nebudu,ale je to škoda.Chtělo by vymyslet jak je lépe zabalit pro pro přepravu a předejít tak tomu co se stalo v mém připadě.Jinak jsem z vaším obchodem i rychlostí dodání spokojená.Děkuji

Naprostá spokojenost.

• Snadné objednání z domova a převzetí zboží také doma
    • zboží mě bylo doporučeno v diskuzi na webu.
    • Nevýhodou bylo pro mne oznámení, že zboží bude odesláno v nejbližších dnech, očekával jsem poštu polovinu týdne. Lepší by bylo oznámení kdy bylo nebo bude zboží odesláno, tak jak to dělá většina internetových obchodů.

• byl to můj první nákup
    • rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá propagace
    • zatím nevím

pro mne je důležité, že výrobek mne zbavil mých
    dlouholetých problémů

• nevím o žádných

velmi dobrý doporučuji

• Rychle odeslani. velice mila komunikace.
    • Myslim,ze zadne slabiny nema.

Je to super obchudek. Moc doporucuji. Perfektni komunikace.

• super komunikace, vysvětlení všeho co jsem potřebovala

• příjemné jednání a ochotu
    • zatím žádné

Maximální spokojenost

• Nákup z pohodlí domova

Ochota a výborná komunikace.
    Tento obchod mohu doporučit ostatním.

• přehlednost, komunikativnost

ano doporučuji, rychlá dodávka zboží
    komunikace v emailech ohledně zásilky - máte přehled, v jakém stavu je, kdy vám dorazí

• Přesně popisuje jednotlivé problémy a možnost využití výrobků.
    • Nedostupné zboží v lékarnách.

Doporučuji vyzkoušet. Pokud bude vyhovovat lze akceptovat i vyšší ceny.

• Vynikající komunikace, poradí Vám i s maličkostmi a nejasnostmi kdyby vás prostě cokoliv zajímalo. Rychlá služba. Příjemná zpětná vazba. Při dalším nákupu nabízí dárečky, slevy...
    • Snad jen bych raději dostala balíček kurýrní službou (PPL, DPD...). S Českou poštou mám špatné zkušenosti !

Vřele doporučuji, vše přehledné, srozumitelné, bezvadná a příjemná komunikace. Zajímají se i zpětnou vazbou o doručení, spokojenosti atd.

• přírodní produkty
    • zatím nevím

velmi vstřícní,poradí a mají zájem zda to co jste si koupili je to pravé.

• vyhody:mužu si podrobně přečist co vyrobek obsahuje a k čemu se uživa v českem jazyce,a ne jako v lekarně vše rychle a přibalovem letačku v latině.
    • bylinky?:)

neni to drahy špaz,v lekarně a u doktoru utratite vice peněz a nepomužou vam,okg ano přirodní baze a stop chemii!!!!