• Ceny
    • Ochota prodavaček

Spokojenost s přístupem a výběrem.

Reakce obchodu Vexpa

Dobrý den, moc děkujeme za nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste spokojený a vážíme si toho. Hezký den.

Adam

Jsme moc rádi že vás máme tak blízko a že k vám můžem chodit nakupovat jsme spokojeni jen tak dále akorát by jsme mohli mít nějakou slevu když tam nakupujeme tak často zákaznickou

Reakce obchodu Vexpa

děkujeme moc za recenzi, jsme rádi za každého spokojeného zákazníka. :-) Máte u nás registraci? Každý registrovaný zákazník či firma u nás automaticky dostane lepší ceny. Pokud nakupujte na firmu a máte větší objemy při nákupech, napište mi prosím na [email protected] a já se pokusím Vám vymyslet lepší cenu. Přeji fajn den.

Adam, Vexpa.cz

• Ceny
    • Usměvavé ochotné prodavačky

Spokojenost. Dostupné z bydliště a co jsem potřeboval jsem našel za skvělé ceny.

Dobrý den pane Jaro,
    děkujeme moc za super recenzi, vážíme si toho a jsme rádi, že jste s naší prodejnou spokojený. Mějte hezký den.

Adam, Vexpa.cz

Bohužel žádná komunikace se strany obchodu žádná zpráva proč zboží nedostali.Po mém telefonátu proč zboží nedostali mi bylo řečeno je nás málo, chápu ale zákazníky nemusí problém firmy zajímat.Platim chci svoje zboží dostat co nejdříve po týdnu čekání nevím asi někde soudruzi dělají chybu

Reakce obchodu Vexpa

u zboží, které jste si objednal (48.1025) je napsáno „dostupné do 5ti dnů“. Myšleno na externím skladu u dodavatele. Dneska je to šestý pracovní den a zboží jsme odeslali. Ještě ke všemu jsme Vám čestně nechali starou cenu, nyní už prodáváme o 76Kč/ks více (dodavatel velmi zdražil). Mrzí mě Vaše špatná zkušenost s naším e-shopem ale i v této špatné době se snažíme co nejvíc to jde. Mějte pohodový zbytek dne, snad budete příště spokojenější.

Adam

přijatelné ceny kvalitní zboží a rychlé dodání

Reakce obchodu Vexpa

moc díky za recenzi. Přejeme hezký zbytek dne! :-)

Adam

Zboží odpovídá popisu , spokojenost také s rychlým odesláním.

Reakce obchodu Vexpa

Dobrý den, moc děkujeme za nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená a vážíme si toho. Hezký den.

Rychlé dodání příjemné ceny

Reakce obchodu Vexpa

děkujeme za recenzi, těšíme se na další návštěvu :-)

Adam

jsme spokojeni oblečení je v pohodě vydrží botasky taktéž mám jich už dva roky a jsou v pohodě takže určitě se vrátíme.

Reakce obchodu Vexpa

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že naše produkty dobře a spolehlivě slouží. Budeme se těšit na další návštěvu. Mějte se hezky.

• Velký výběr
    • Kvalita

Dobrý den Terezo,
    moc díky za recenzi. Přejeme hezký zbytek dne! :-)

• přehlednost stránek
    • dobré ceny
    • zajímavé akce
    • rychlost dodání

Vřele doporučuji

Reakce obchodu Vexpa

děkujeme mockrát za recenzi...jsme rádi, že jste spokojen. Mějte pohodový den.

Adam

• Je zde možnost osobního odběru

Komunikace dobrá,rychlé dodání,osobní odběr,zboží odpovídá popisu

Reakce obchodu Vexpa

mockrát děkujeme za hodnocení. Jsme rádi za každého spokojeného zákazníka. Mějte se hezky.

• Kvalita

Adam

• Perfektní komunikace, vždy vyhoví včetně výměny zboží atp. SUPER.
    • Kvalita zboží, české výroby.

Reakce obchodu Vexpa

Dobrý den, moc děkujeme za nákup a skvělou recenzi. Jsme rádi, že jste s naším sortimentem spokojená a vážíme si toho. Přejeme pohodový den.

velký výběr
    kvalitní zboží
    rychlé dodání

Reakce obchodu Vexpa

děkujeme, že jste u nás nakoupila...jsme rádi když je náš zákazník spokojen, děkujeme za recenzi a přejeme hezký den. :)

Adam

• Velký výběr zboží, příznivé ceny, vstřícná a ochotná obsluha prodejny v Břeclavi

Reakce obchodu Vexpa

jsme rádi, že jste s naší prodejnou spokojen. Mockrát děkujeme za nákup a recenzi. Ceníme se to. Hezký den.

• Mají paní Obrtlíkovou!
    • Občas mají zmatek. No co, je toho moc.

Reakce obchodu Vexpa

ano...paní Obrtlíkovou máme a je to naše skvělá prodavačka :). Bohužel jak píšete, někdy je to opravdu náročné, ale stále se snažíme zkvalitňovat naše služby a rozšiřovat sortiment. Děkujeme moc, že k nám chodíte a píšete recenze. Vážíme si toho! Přejeme pohodový den.

• komunikativnost

Rychlost, komunikativnost. (Chtěla jsem změnit velikost, už po objednávce, reagovali na mail okamžitě a vstřícně.)

Reakce obchodu Vexpa

Dobrý den, moc děkujeme za nákup a recenzi. Jsme rádi, že jsou naši zákazníci spokojeni a vážíme si toho. Hezký den.

spokojen

Děkujeme

Adam

• marne cekani na komunikaci

Reakce obchodu Vexpa

je mi líto Vaší špatné zkušenosti s objednáním zboží na našem e-shopu. Snažíme se být pro naše zákazníky 100%, bohužel, někdy to ale nevyjde a e-mail nám zapadne...moc nás to mrzí. Přejeme hezký den.