• Udělala jsem objednávku a čekala na dodání. Bohužel volali, že zboží už nedostávají a že si mám přijít vybrat jiné. No každopádně platila jsem předem a do dnes žádné peníze nebyly vráceny.

Reakce obchodu Vexpa

jednalo se o doprodejové zboží, které již nemáme skladem a bohužel není ani u dodavatele (nestihli jsme zrušit na e-shopu). Peníze za zboží (11Kč) Vám posíláme dneska na účet. Na prodejně Vám paní prodavačka nemohla peníze vrátit z důvodu předešlé úhrady na účet. Jen chci upozornit, že objednávka byla vytvořena před pár dny a reagovali jsme IHNED :-). Mrzí mě tedy Vaše špatná zkušenost. Všechny objednávky se snažíme vždy vyřešit k plné spokojenosti zákazníka a vždy nabízíme možnou alternativu jako v tomhle případě. Mějte hezký zbytek dne.

Adam, Vexpa.cz

Bohužel žádná komunikace se strany obchodu žádná zpráva proč zboží nedostali.Po mém telefonátu proč zboží nedostali mi bylo řečeno je nás málo, chápu ale zákazníky nemusí problém firmy zajímat.Platim chci svoje zboží dostat co nejdříve po týdnu čekání nevím asi někde soudruzi dělají chybu

Reakce obchodu Vexpa

u zboží, které jste si objednal (48.1025) je napsáno „dostupné do 5ti dnů“. Myšleno na externím skladu u dodavatele. Dneska je to šestý pracovní den a zboží jsme odeslali. Ještě ke všemu jsme Vám čestně nechali starou cenu, nyní už prodáváme o 76Kč/ks více (dodavatel velmi zdražil). Mrzí mě Vaše špatná zkušenost s naším e-shopem ale i v této špatné době se snažíme co nejvíc to jde. Mějte pohodový zbytek dne, snad budete příště spokojenější.

Adam

• marne cekani na komunikaci

Reakce obchodu Vexpa

je mi líto Vaší špatné zkušenosti s objednáním zboží na našem e-shopu. Snažíme se být pro naše zákazníky 100%, bohužel, někdy to ale nevyjde a e-mail nám zapadne...moc nás to mrzí. Přejeme hezký den.

Adam

• dobrá cena

nemají na skladě,čekat měsíc?zrušila jsem

Reakce obchodu Vexpa

U zboží, které jste si objednala byl v tom momentu výpadek u dodavatele, což my ovlivnit nemůžeme. Bohužel se to někdy stane, ale děláme maximum pro to aby se to stávalo co nejméně. Děkujeme a hezký den.

Petra

Zbozi nedodane v plnem poctu 3ks chybel 1ks to se muze stat po telefonatu mi poslali znovu 3ks meli dodat pouze 1 co chybel zasilka vracena po skoro tydnu znovu telefonat je mi tvrzeno ze to dohledaji az nakonec vola pani vedouci azjedna napravu spatna komunikace mezi e-shopem a prodejnou zbozi jinak kvalitni jsem spokojena jenom malicko zlepsit komunikaci a jsou super.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Bohužel komunikace nulová, ani po týdnu...zboží vůbec nedorazilo, objednávku jsem zrušil...jestli si to oni vůbec přečetli......

• Žádné výhody jsem nenašel.

Nabízejí zboží které nemají na skladě,komunikace se zákazníkem nulová, když konečně po 10 dnech odpoví na email tak lžou,a dodací lhůty se tady asi počítají na měsíce.......a to nemluvím, co jsem protelefonoval na udávaná čísla bez úspěchu.....3.3.jsem zboží objednal a dotedka nic......zboží jsem oficiálně zrušil.Díky že tento internetový obchod nejni jediný. Sbohem Šimon.

• Dobrý přehled a sortiment v obchodu
    • Komunikace - celkem 3 maily a nedočkal se reakce

Dobré ceny, dobré zboží. Ale doufejte že bude vše skladem, další komunikace je nemožná - nebo jsem měl prostě jen smůlu.

Reakce obchodu Vexpa

Dobrý den. Bohužel jsem od vás žádné maily neobdrželi. Na všechny se snažíme včas odpovídat. Zboží jste objednal 6.2. a 13.2. jsem expedovali.Všechny položky jsme neměli skladem.

• Zbozi jsem objednala, melo byt v prodejne k dispozici a kdyz tam prisla kolegyne, aby obuv vyzvedla, nikdo jí nebyl schopen podle cisla objednavky zbozi dohledat. Resp. o uvedene objednavce nemeli zaznam.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu - nejedná se o hodnocení nákupu. .

• Dodací lhůta zboží.

Zboží které je při objednání ihned k dodání nemá prodejce skladem.

• Zadne
    • Spatna komunikace s personalem. 2x slibili, ze zavolaji zpet a vubec se tak nestalo. Musel jsem neustale volat, abych se ujistil, ze zbozi dorazi ve stanoveny den. Nakonec jsem si musel vybrat jine zbozi, nez jsem si objednal.

Spatna komunikace, bez garance terminu doruceni

• na internetu si objednám jisté zboží a v obchodě dostanu jiné

• Žádná komunikace dosud.

Pokud to funguje takto, nedoporučuji.

Po telefonické domluvě, že bude zboží expedováno druhý den jsem čekala 5 dní na zásilku. Vzhledem k tomu, že zásilka nedorazila do domluveného termínu (kdy mažel, pro kterého jsem potřebovala zboží ještě než odjede pracovně do zahraničí, odjel). Tak jsem druhý den požádla o storno objednávky. Když jsem zásilku stornovala, tak mi místo potvrzení stronování objednávky večer přišla SMS od České pošty, že převzali zboží k expedici. Vím že jsem objednávala v období inventur, ale jsem nespokojená, že se má objednávka začala řešit až poté co jsem napsala požadavek na storno objednávky. a namísto storna objednávky mi zboří poslali. Zboží jsem nepřevzal a ani přebírat nebudu.