I přesto, že obchod deklaroval, že má zboží skladem, doposud jsem neobdržel jednu z objednaných knih.

Dobrý den
    Objednával jsem si 2 věci s tím že mi dorazilo úplně něco jinéjo. Prosím o rychlou zpětnou vazbu.
    Děkuji

Velmi rozpačitá komunikace, přišli jiné počty než jsme si objednali, příště budu hledat asi jinde.

Objednala jsem synovi učebnici, kterou potřebuje do školy. Na eshopu byla skladem ale od 8.11. čekám na jakoukoliv komunikaci od obchodu a nic.

• Rychlí vyběr
    • Už skoro 7 dní vez jediné zprávy jestli zboží dorazí hlavně že přišel dotazník o nákupu

Objednávali jsme zboží 15. 9. 2022, dnes je 20. 9. a doposud nám nepřišla žádná reakce, vyjma toho, že byla objednávka uhrazena (platili jsme převodem)

• Knihy došly poškozené. Vrchní desky měly lomy a knihy byly poškozené.

Knihy došly poškozené. Vrchní měkké desky měly lomy a knihy byly ohnuté a pomačkané. Jedna kniha ušpiněná. Zasláno v bublinkové obálce, tak nepředpokládám, že při poškození došlo přepravou. Nemám čas ani chuť něco někam posílat nazpátek a reklamovat to.

Popravdě jsem nebyla moc spokojená. Při dělání objednávky bylo u některého zboží napsáno, že dodací lhůta je 1-2 týdny, takže jsem s nějakým zpožděním počítala, ale když mi ani po více než dvou týdnech nic nepřišlo a od prodejce nepřišla jediná zpráva, musela jsem jim psát já. Nakonec se ukázalo, že se čeká na lepidlo Herkules, které mají snad v každém papírnictví. Kdyby mi obchod sám napsal, tak se to možná dalo nějak vykomunikovat, ale abych já je musela sama nahánět po dvou týdnech bez jediné zprávy a pak čekat další týden kvůli jednomu lepidlu, to jsem si raději nechala za ten Herkules vrátit peníze. Balík pak už přišel rychle, ale nejdražší položka za téměř 1400 mě celkem zklamala, protože na to, jak drahé to bylo, tak je to dost pochybné kvality a sotva to drží pohromadě...

Zboží bylo objednáno začátkem října a i přes urgence do začátku ledna nedorazilo. Údajně se zásilka nakonec ztratila ve skladu v předvánočním zmatku. Objednávku jsem zrušila a tento obchod rozhodně již nikdy nepoužiji.

Zboží bylo skladem a po 11 dnech stále nedoručeno.

• Zboží,které potřebuji pro výuku, a které jsem si objednala před 5 týdny, přesněji 16.10. jsem dosud neobdržela, ačkoliv dodací doba uvedená v inzerci je 1-2 týdny.

špatně zadaná aresa a balíky bloudí po ČR

• Zboží ještě nedorazilo stále čekám. Ani od obchodu nepřišla žádná informace o zpoždění dodávky zboží.

Zásilka byla expedována v době, kdy jsem asi hodinu nebyl na mobilu. Zásilka nebyla následující den dodána znovu a po telefonické urgenci mi bylo řečeno, že musím čekat další týden nebo dva.

Knihy jsem zaplatila, ale zatím stále nedorazily.

• Objednávka byla vyexpedována na nesprávnou adresu. Kontaktovala jsem obchod, kde jsem byla dotázána, zda jsem s dopravcem v kontaktu. Řidiče dopravce DPD jsem sama kontaktovala s prosbou knihy dodat na správnou adresu. Po týdnu se obchod zkontaktoval s dopravcem, aby zboží dodal na mou adresu, a následující den byly knihy vráceny zpět do obchodu.

Velice špatná komunikace a zákaznický servis.

2 z 5 titulů mi nebudou dodány, ačkoli při objednávce to ukazovalo, že je možné knihy do 2 týdnů obdržet.

Objednané CD vůbec nedorazilo, ač jsme zdůraznili, že to potřebujeme ihned. Paní po telefonu řekla, že to dává hned do pošty. Objednáno 20.7. do 30.7. nedorazilo. Objednávku rušíme.

Reakce obchodu Venturesbooks.cz

velmi se omlouváme, jednalo se o technickou chybu v našem systému, na kterou jsme přišli až díky Vaší recenzi.

Marek, Venturesbooks.cz

• Dlouhá dodací doba

Velmi nepružné termíny dodání -oproti termínům uváděným v E-shopu.
    Zboží uváděné skladem dorazí za týden, u zboží, které je slibováno za 2-3 týdny je dodací doba ve skutečnosti 4-6 týdnů, což je u učebnice skutečně dlouho. Sklad pracuje velmi pomalu a nespolehlivě - dodávky se často zdrží tam kvůli nefungujícímu systému.