Potřeboval jsem rychle náplast na bolavá záda. Dcera mi doporučila tygří náplast od TianDe, tak jsem ji objednal v prvním eshopu, na který jsem narazil. Bohužel byl v Novém Jičíně a já bydlím v Plzni. Doručení bylo poměrně drahé a trvalo dva dny. Přitom existuje kamenný obchod téže značky v Plzni. O tom se nikdo nezmínil.

Zboží zaplaceno a už na něj marně čekám 3 týden, žádná komunikace, nic, hlavně, že po mě chtějí hodnocení produktu....

Žádná komunikace, zboží nedorazilo ani po 25-ti dnech.

• ???
    • Až z vaší potvrzovací zprávy jsem se dozvěděla, že máte dovolenou. Považuji za drzost ptát se mě na spokojenost se službou dříve, než přijde alespoň informace o vyskladnění zboží!

Viz výše.
    Informace o dovolené by měla být u nákupu. Samozřejmě, zboží bych si objednala jinde. Takto doufám, že teď již alespoň co nejdřív dorazí.

Reakce obchodu Shop tianDe Nový Jičín

Dobrý den, Informace o dovolené byla vyvěšena viditelně titulní stránce webu a zobrazovala se také před ukončením objednávky. Objednávku jste samozřejmě mohla stornovat pokud jste zjistila, že Vám zboží bude dodáno později.

• Expoziční doba dodaného zboží je jen do konce září 2015.Do tohoto data nejsem schopen všechno zboží užít. Váš obchod mne nutí překročit expoziční dobu.

Reakce obchodu Shop tianDe Nový Jičín

Dobrý den pane Vlastislave, mrzí nás Vaše nespokojenost. Zakoupil jste si zboží v akci u kterého se dá očekávat, že je slevněné z důvodu krátké expirace. Navíc jste dostal v balíčku ještě malý dárek . V případě, že jste nespokojený máte nárok na odstoupení od Kupní smlouvy a to bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce ve lhůtě čtrnácti dnů od převzetí zboží § 1829, odst.1 zákona 89/2012 Sb. viz Obchodní podmínky našeho e-shopu.