• Nabízí zboží, které neumí dodat !!!

• komunikace

špatná komunikace

• Předem jsem si zjišťovala, zda má výrobek (dostupnost skladem) opravdu všechny uvedené parametry. Z obchodu mi odpověděli, že ano, tak jsem si objednala. Po týdnu mi přišlo oznámení, že výrobek bohužel nemají a nelze ho sehnat, a nabídli mi alternativy. Z tohoto důvodu jsem objednávku zrušila.

Na základě uvedené skutečnosti zde již nakupovat nebudu.

Obchod mi zrušil objednávku na cyklovozík Croozer Kid for 2 s tým, že sa už nevyrába. Je to samozrejme blbosť, tieto vozíky sa stále vyrábajú a idú na dračku. Mnohé eshopy ho majú, ale za vyššiu cenu. Takže to bude asi problém, že ho už nevedia objednať za takú cenu, aby sa im to oplatilo.

• Výborná komunikace. Ještě doufám, že mi vrátí peníze.
    • Objednal jsem si lyžařskou helmu, ale dorazila jiná, než co jsem očekával podle názvu a obrázku. Musel jsem ji vrátit v zákonné lhůtě a zaplatit poštovné.

Není jednoduché objednat si zboží, které člověk chce. Musíte mít naprosto přesnou specifikaci. Já si teda myslel, že helma UVEX X-Ride Motion černá barva. Dorazila helma...ale dětská...

• Po 4 dnech, vám oznámí, že zboží nemají!!!!!

Nedoporučuji.

• dodané zboží nabízí a nemají skladem,vše dlouho trvá

objednat si u lepšího dodavatele

• nejsou aktualizované skladové zasoby

• Neuvádí na stránkach ze zboží již není.....

Zboží v e-shopu skladem, ale ve skutečnosti není.

• nelze posoudit, zboží zatím nedorazilo

levné zboží

Objednané zboží mělo být skladem, leč nebylo. Po naskladnění jsem měl být uvědoměn emailem a stale čekám. Druhý týden.

• nemá prezentované zboží

• Kvalitní zboží. Komunikace přes maily celkem OK. Dobrá cena.
    • Uvádí zboží skladem, přitom je na objednávku a dodání za 10 dnů. Objednaná mikina neodpovídá obrázku, barva je místo růžové, červená. Velikost odpovídá o číslo větší než je uvedeno, míry dle tabulek vůbec nesedí.

Již zde nikdy nenakoupím. Špatný internetový obchod.

Nabízejí zboží, které uvádějí, že je skladem. Pak vám zašlou informaci, že je zboží skladem není a už nebude. Nabídnou Vám pak jinou alternativu o dost dražší.

vyližte mi prdel

zatím špatné,

• neaktuálnost informací a dostupnosti zboží

• Komunikaci

• Cena zboží a komunikace obchodu.
    • Aktualizace webu a komunikace s dodavateli zboží.

Ačkoli ceny zboží tento shop nabízí velice nízké (bezkonkurenčně nízké), má problém s jeho zajištěním.
    Ani na podruhé se nezdařila má objednávka, což mě tedy odradilo do budoucna k nákupu v tomto shopu.
    Je tedy zřejmě sázkou do loterie, zdali zboží obdržíte či ne...

Reakce obchodu shop-sport.cz

Jednalo se o doobjednání loňského produktu. Jelikož výrobce v tuto chvíli upřednostňuje kolekci novou, expedice starší kolekce je tak prodloužena, pro je vždy u těchto položek vedena delší dodací lhůta a to do 10 dnů.