• xxx

xxx

• Výborná komunikace. Ještě doufám, že mi vrátí peníze.
    • Objednal jsem si lyžařskou helmu, ale dorazila jiná, než co jsem očekával podle názvu a obrázku. Musel jsem ji vrátit v zákonné lhůtě a zaplatit poštovné.

Není jednoduché objednat si zboží, které člověk chce. Musíte mít naprosto přesnou specifikaci. Já si teda myslel, že helma UVEX X-Ride Motion černá barva. Dorazila helma...ale dětská...

• Po 4 dnech, vám oznámí, že zboží nemají!!!!!

Nedoporučuji.

• vse v poradku
    • nic me nenapada

vsem doporucuji

• pestrá nabídka zboží
    • vše přehledně uspořádané
    • dobře se vybírá a nakupuje
    • delší doba dodání
    • špatná komunikace s obchodem
    • vysoké ceny a klamání zákazníka

Nabídka prodávaného zboží je opravdu pestrá, mají to na stránkách přehledné, popsané, s tím jsem spokojená.
    Překvapilo mě, že jsem nakoupila zboží, a druhý den jsem ještě chtěla jeden kus přiobjednat, u zboží visela poutací cedule CENA SNÍŽENA-ale tento produkt byl o 50procent dražší, tyhle praktiky dělá spousta prodejců, ale u mě to vzbuzuje nedůvěru. takže pozor, na tento trik, cena opravdu není snížena.
    Nakupovala jsem už ve vícero obchodech,a pokaždé mi bylo sděleno, stav mé objednávky, kdy bude dodaná,a podobné info. Tady se stále nic nedělo, po týdnu jsem se sama dotazovala, co je s moji objednávkou? Nakonec mi dorazila skoro po dvou týdnech, ale v pořádku. Také mě nikdo nekontaktoval, takže mě dopravce překvapil, naštěstí jsem měla hotovost přichystanou. To nevím, zda je chyba obchodu,a nebo české pošty-což je také instituce .......

• rychlost a komunikace
    • není uvedeno tel. říslo přímo na prodejnu a do skladu k případné domluvě o dostupnosti zboží

• Nabízí zboží, které nemá.

Výborná komunikace, dobré ceny.

• Nejlepší cena a ještě k tomu dárek

rozhodně doporučuji

Byla jsem maximálně spokojená, zboží dorazilo již druhý den po objednání.

• Nabízíte zboží, které jsem už nemohla sehnat v obchodech, neboť se jedná o starší typ obuvi, ale osvědčený, chtěla jsem ho koupit proto ještě jednou, po dlouhém shánění v kamenných obchodech až váš obchod mi ho nebídnul. Děkuji!

V tomto obchodě se mi podařilo sehnat jednu konkrétní značku bot, kterou jsem si koupila už před několika lety, hodně se osvědčily, proto jsem je nyní jako hodně oblíbené znovu sháněla v různých kamenných obchodech, marně, byla jsem přesvědčená (jak mi říkali prodavači v kamenných obchodech), že už se určitě nevyrábí. až zde mi k mému překvapení a radosti moje oblíbené boty nabídli a obratem doručili. Určitě se na tento obchod obrátím i příště.

• široký sortiment
    • nevím

spolehlivý a dobrý

• Cena zboží

Mile mě překvapila doba dodání objednaného zboží...téměř do 24 hodin bylo zboží doma.

• je to jediný obchod, kde som našla tovar, ktorý som chcela

Obchod veľmi doporučujem, lebo som sa stretla s maximálnou ústretovosťou a ochotou pri vybavovaní mojej objednávky. Veľmi dobrá bola komunikácia so zamestnancami. Tovar prišiel vo veľmi krátkej dobe v perfektnej kvalite. Som veľmi spokojná a plánujem sa do obchodu v budúcnosti vrátiť.

• na stránkách neuvádí, že zboží je již vyprodáno

• prohlédnout zboží kdekoli a kdykoli
    • nejlevnější cena

nejlepší cena
    výborné zkušenosti
    ano doporučuji všem ostatním zájemcům
    celý nákup proběhl v pořádku

• personál

Zboží jsem si ověřoval telefonicky i emailem zda je dostupné...prodavačka mě ujistila, že ano.
    Po zaplacení a připsání částky na jejich účet, mě informovali, že zboží již nemají.
    Peníze jim trvalo vrátit cca týden a to po dvou mých urgencích.
    Pokud se někdo chce obrnit trpělivostí, pak doporučuji nakupovat v tomhle obchodě.

Obchod proběhl tak jak měl....výborné jednání vřele doporučuji....

rychlost dodání

• Max pohodlí a super výběr
    • Jsem spokojena s e shopem