rychlost a kvalitní výrobky

• široký sortiment, příznivé ceny

spokojenost

• přehlednost obchodu
    • popis jednotlivých produktů
    • recenze zákazníků
    • žádné nepozoruji

nejširší nabídka produktů mé oblíbené značky
    rychlost dodání zboží
    jasná, dostačující komunikace obchodu
    dlouholeté vynikající zkušenosti s obchodem

• super ceny
    • zboží se objednává až po zadání vaší obj., takže nehrozí, že vám přijde zboží s krátkou dobou spotřeby
    • rychlý obchod
    • vysoké poštovné - i když....kvalitně zabalené :-)

Určitě doporučuji - viz výhody a slabiny.

• Sehnala jsem zde větší balení produktu za příznivou cenu

Doporučuji!

Spolehlivý obchůdek i při platbě předem. Doporučuji!

• Ucelená nabídka zboží, velký výběr, dobré ceny.
    • Nenašla jsem slabiny obchodu.

Obchod doporučuji, jsem spokojená s nabídkou i cenami, nemám žádné výhrady!!

• přírodní kosmetika, která má při pravidelném používání vskutku perfektní účinky.
    • trochu horší přehlednost webových stránek.

s nákupem jsem vždy spokojena. Obchod vyhovuje mým požadavkům. Komunikace s prodávajícím je velmi rychlá, bezproblémová.

• Kompletní nabídka firmy Saloos
    • na žádné slabiny jsem nenarazila

Byl to můj druhý nákup a opět velmi rychlé dodání, vše v naprostém pořádku. Jsem spokojená a budu zde nakupovat i nadále

• kvalitní zboží
    • větší výběr a nižší ceny než v kamenném obchodě
    • pečlivě zabalené zboží
    • perfektní komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky
    • obchod sice vyřídil objednávku okamžitě, ale České poště trvalo doručení déle - to ale obchod nemůže ovlivnit

Doporučuji.

Reakce obchodu Shop-saloos.cz

děkuji za krásnou recenzi, radost číst. Je velmi milé, když mou práci a snahu někdo ocení.
    Je asi mou chybou, že stále nabízím i levnější typy balíků, u kterých doručení trvá obvykle opravdu déle. V tomto případě nám do toho vlezl i víkend, po němž už byl ale balíček naštěstí doručen.
    Většina zákazníků ale pravděpodobně preferuje levnější poštovné i za cenu delší dodací lhůty. Balík Do ruky nebo Na poštu s garancí dodání do následujícího pracovního dne po odeslání si vybírá jen zlomek z nich. Plánuji v tomto směru nějaké změny a třeba budete v budoucnu spokojen i s doručovací lhůtou.

• Dobré ceny

Reakce obchodu Shop-saloos.cz

děkuji za milou recenzi i za rychlou platbu kartou, která proběhla v dopoledních hodinách, díky čemuž mohla být objednávka rychleji vyřízena. Ať Vám výrobky Saloos dobře slouží.

Petra Palková

• Výrobky jsou dobře popsané, snadná orientace, přehlednost.

Doporučuji, jsem spokojená.

• vše je přehledné na jednom místě,dobře popsané

Komunikace i výběr super.Jen ta naše pošta,balík dorazil na poštu,i když mi ho měli přivézt a ještě jsem ho musela schánět :(

Dobrý den Lenko,
    mrzí mě, že Vám balíček nedoručili, jak měli. Bohužel pošta je moloch a ne všude funguje dobře. Je to hodně o lidech a ne každý bere svou práci zodpovědně. V budoucnu možná nabídnu i jiného dopravce. Jsem ale ráda, že jste se k balíčku dostala ještě v tentýž den. Děkuji za pozitivní recenzi a ať Vám výrobky Saloos dobře slouží.

Petra Palková

• Dobrá komunikace, přehledné stránky.
    • Vždy zboží dorazilo bez problému do týdne a pěčlivě zabalené.
    • Zatím žádne.

Doporučuji už jen s toho důvodu, že nabízí zboží této značky, které jsem marně hledala na jiných e-shopech.

Reakce obchodu Shop-saloos.cz

děkuji za milou recenzi i za Vaše opakované nákupy, které jsou největším důkazem Vaší spokojenosti. Vynasnažím se, abych Vás ani v budoucnu nezklamala.

• Velký výběr.
    • Široký sortiment olejů a produktů z nich.
    • Nabízí kvalitní zboží.
    • Rozumné ceny.
    • Výrobky nejdou očichat :-) ,jinak nic.

Kdo používá, nebo chce používat, vonné přírodní oleje, tady je široký výběr za dobré ceny a tato značka je už na našem trhu dlouho. Vřele doporučuji.

Milá Lenko,
    děkuji za pěknou recenzi. Nabízím úplný sortiment kosmetiky Saloos, takže je opravdu z čeho vybírat. Jsem si jistá, že jste i bez očichání výrobků se svým výběrem spokojená :)

Petra Palková

• přehlednost, info o produktech, kvalitní výrobky, spolehlivost, důvěryhodnost obchodu - proto zde nakupuji. a navíc super dáreček k objednávce, který mi velmi mile překvapil.

doporučuji, tento eshop je zárukou důvěry a kvalitních produktů, velmi dobré popisky u výrobků, což pro mne je moc důležité.

Reakce obchodu Shop-saloos.cz

děkuji za milé hodnocení, zvláště mě těší pochvala popisků, které již několik let upravuji a vylepšuji. Jejich kvalita se projevuje i tak, že mnoho konkurentů jimi bez svolení plní vlastní e-shopy. Přesto budu v této práci pokračovat.
    Těším se na další Vaši objednávku a udělám opět vše pro to, abyste byla spokojená.

• nemá

Reakce obchodu Shop-saloos.cz

Nejsou-li mínusy, pak převládají nezmíněná pozitiva :) Děkuji za recenzi a přeji krásný den.

Petra Palková

• široký sortiment, dárky a slevy na příští nákup v balíčku.
    • vysoké poštovné

• Výborná komunikace, široká nabídka, krátké dodací lhůty, čerstvé zboží. Vše co jsem objednala bylo vždy dostupné.

Obchod doporučuji všemi deseti

• Dodani pres Ceskou postu. Balik do ruky nebyl dorucen. Presto, ze jsem byla cely den doma, prisla mi vecer zprava o neuspesnem pokusu o doruceni. Pri vyzvedavani balicku ba poste se neda platit beznou kartou.

Spolehlivy obchod, kteremu dojem kazi Ceska pista.