• Zboží bylo včas doručeno

Zboží bylo krásně zabalené, tudíž nehrozilo rozbití

Naprostá spokojenost

Nemám žádné výhrady.

vše proběhlo rychle a v pořádku

Výhoda - Rychlé vyřízení a doručení.
    Nevýhoda - nepodařil se mi kontakt po telefonu

Objednané zboží ze stránek obchodu se již nevyrábí a není ani skladem, přesto bylo stále nabízeno.

rychlost

+ rychlost dodání, dobře zabaleno, je super

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• žádná
    • hrůza a děs

největší obchod svítidel tu paníco dělá objednávky z eshopu bych chtěl potkat telefon mi za 14 dní nezvedla na emaily nereaguje zprava o tom kdy zboží dorazí to se člověk nedozví dovolal jsem se po týdnu na prodejnu a paní co to zvedla mi řekla že ta to neřeší vzala si na mě číslo že mi ta kolegyně zavolá co si myslíte nikdo se neozval volal jsem telefon jen zvoní a nic nechápu na co na stránkách uvádějí telefon když ho nikdo nebere nechc i být sprostý tak nebudu psát co si myslím u mě kdyby někdo takový pracoval a zastupoval mojí firmu tak zkončí ihned pro mě nepochopitelné.Jinak na zboží jsem počkal a dokonce i dorazilo a musím uznat perfektně zabalené ale skladník nedožene to co manegment kazí doufam že tato recenze nebude smazána a obchod odpoví na moji zkušenost.Na zboží sem čekal měsíc bez jakéhokoliv upozornění!!!!!

zboží bylo rychle dodané a kvalitně zabalené, takže nedošlo k rozbití.

• Na objednávku zareagovali po týdnu s tím, že zboží nemají a objednávku ruší. Na dotazy nikdo nereagoval. Neaktuální eshop.

• Ferove jednani.

• objednané zboží dorazilo řádně zabalené a v pořádku

bezproblémový obchod

• Zboží objednané a dosud nedorazilo
    • Ještě, že jsem neplatil předem
    • Ani nevolali, ani nenapsali
    • Radši nebrat

Objednávka byla přijata cca před měsícem. Bohužel nikdo z obchodu se nijak neozval, ani emailem, ani nezavolal. Tudíž se mi jeví obchod jako podvodný. V tomto obchodě nedoporučuji za žádných okolnoatí nakupovat.

• Obchod má velice solidní jednaní ,nakupuji s pohodlí doma a mohu všem jen doporučit a nebudete zlamaný

Dlouha dodaci lhuta

Objednal jsem 22.2 a ještě zboží nemám!

Trochu slabší komunikace