obchod nekomunikuje, nereaguje ani na e-maily ani telefonáty

• Doporučuji nepsat, že je zboží skladem, když není.

• Nekomunikují
    • Nemají nabízené zboží

Nekomunikují a nemají nabízené zboží!

• Zboží mi nepřišlo a na maily a telefon nereagují.

• jsem frustrována

• objednávku jsem zrušil neodpověděli ani na dotaz

Rychlé dodání

• Zboží přišlo v roztrhané krabici, svítidlo bylo v nepořádku - věci na sestavení rozházené a pomotane a na základním podkladu chyběl materiál......vracim

Zboží přišli v roztrhané krabici, svítidlo bylo v nepořádku, věci na sestavení rozházené a pomotane a na základním podkladu chyběl materiál ......vracim

Zboží mi nevyhovuje, bylo posláno zpět a bez jakýchkoliv problémů mi byly vráceny peníze, velice solidní jednání, klobouk dolů v dnešní době, pokud budu nakupovat, opět zde

Není žádná reakce obchodu.

obchod nabízel zboží , které už nebylo k mání a objednávku mi zrušili.

Obchod po obdržení objednávky vůbec nekomunikuje, telefonní číslo vypnuté, mailová schránka plná. Zboží mělo být skladem a za akční cenu do půlnoci, ovšem to stejné je na stránkách i po týdnu, během kterého se nic nestalo. Musel jsem objednat jinde.

• rychlá reakce
    • velikost sortimentu

Obchod absolutně vúbec nefunguje, všechna telefonní čísla nikdo nezvedá, emaily nefingují!!!

• uvedená telef. čísla firmy jsou stále nedostupná, po objednání se objevila jen automatická odpověď, jinak se nikdo neozývá, pokusím se objednávku zrušit.

• Zatím nekomunikují! Co bude dál ???

• Sortiment
    • Doručili a dobře zabalili
    • Po 3 dnech čekání mi oznámili, že objednané zboží není dostupné, tak jsem objednal jiné
    • Odezva obchodu je pomalá

Nic moc mě zde nenadchlo kromě extrémně velké krabice, ve které byly bezpečně zabalené světla. Známým bych tento obchod nedoporučil, protože bych měl obavy z případných reklamací a komunikace.

• zboží bylo vyprodáno, i když ho nabízeli na e-shopu

• Dobrý den,
    děkujeme za Vaši objednávku na našem e-shopu.

Výrobce nás bohužel informoval, že Vámi objednané zboží vyřadil ze své nabídky a veškeré skladové zásoby jsou již vyprodané.
    Z tohoto důvodu nemůžeme bohužel zboží dodat.
    Svítidlo bylo již staženo z našeho e-shopu.

Omlouváme se za komplikaci s objednávkou.

• Zatím nevím!