Objednáno jako "1 kus skladem". Krátce po objednání přišla emailem informace, že zboží bude dostupné během 2-5 dnů. Po 5 dnech (příjemná) paní volala, že zboží objednali v zahraničí, ale dodací lhůta je cca měsíc. Objednávku jsem tedy zrušil.

Na dopravi zboží používají Balíkovnu. Což je příšerná instituce Česká pošta. Zboží jsem objednával 12.7. a bylo na skladě. Je 19.7. a ještě zboží nemám. Teprve dnes mi oznámily jeho doručení, ale ne do objednaného místa, ale na poštu, kde bylo hodně lidí a balík mi dáma za okenkem Balíkovna odmítla vydat, že musím počkat ve frontě až všechny odbaví.

• nic jsem nedostal

objednáte nic nedostanete

Dobrý den, Stando,

zašlete nám prosím více informací k Vaší objednávce, ať to můžeme prověřit.

Děkujeme

Nikdo mi zatím nedal vědět kdy zboží dorazí. Jen, že je zaplacené

Zásilka dorazila nekompletní. Prodejce poklice rozbalil a do krabice přidal celozrnnou tyčinku, přičemž zřejmě vytrousil malý klíč na zamykání poklic. Tak děkuji pěkně :-(.

Reakce obchodu shop-peugeot.cz

náš pracovník nic z balení nevytrousil. Pravděpodobně jste si nepřečetl popis produktu, u kterého je tučným písmem napsáno, že je nutno objednat navíc sadu bezpečnostních podložek se šrouby. Navíc s Vámi tuto situaci okamžitě řešil náš kolega.

Děkujeme
    LION CAR

Hodnocení nákupu mi přišlo dříve než zboží, tak nevím co mám vlastně hodnotit

Objednavku jsem zaplatila a obchod mi nedal jeste zpravu, za jak dlouho bude zbozi odesilat, jiz je to tyden od pripsani platby na jejich ucet

Reakce obchodu shop-peugeot.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše negativní hodnocení. U produktů, které jsou skladem u dodavatele, uvádíme, že zboží je po zaplacení objednáno a obvykle dorazí k nám do skladu do 2 - 5 pracovních dní. Následující pracovní den zboží odesíláme. Objednávku jste vytvořila 8.4. (čtvrtek), platba přišla 9.4. (pátek), kdy jsme zboží urgentně objednali u dodavatele. Ve čtvrtek 15.4. nám zboží dorazilo, ještě ten den jsme objednávku expedovali k Vám. Lhůtu pro doručení, kterou deklarujeme, jsme tedy neporušili.

Rozumíme, že chcete být jako zákazník více informována, na druhou stranu nechceme zákazníky zbytečně zasypávat e-maily (o tom, že jsme zboží objednali apod.). Pokud se našemu e-shopu do budoucna rozhodnete dát ještě šanci, budeme rádi.

Za tým shop-peugeot.cz, Pavlína Bílá