• Obl byl sině poškozený

Ještě tentýž den mi napsali ve středu 24.4. mi napsali že mi vrátí peníze ihned jak se jim zboží vrátí , předpokládám že ho dopravce do 27.4. vrátil a dnes 1.5. peníze stále nevrátili!!!

Až po mém vyžádání stavu objednávky po týdnu , mi bylo oznámeno, že moji objednávku ruší. Mohli mi to oznámit hned a zboží jsem si mohla objednat jinde.

• jediná výhoda je, že si zboží můžete objednat jinde, kde to opravdu pošlou, nebo alespoň vrátí peníze
    • neposílají zboží
    • nevracejí peníze
    • ostuda společnosti Panasonic

Objednal jsem si nabíječku Panasonic za 3090Kč. Přišel e-mail, že zboží můžu sledovat přes zásilkovnu. V záslikovně, ale trackovací číslo neexistovalo. Když jsem toto napsal na Panasonic, napsali, že zboží zásilkovně předali, ale ne údaje, takže teď už je to napraveno a že teď už je to na zásilkovně. Trackovací číslo pak již existovalo, ale stále ukazovalo, že nebylo dodáno zboží. Tak jsem volal na zásilkovnu, že mi v Panasonicu řekli, že by u nich měla nabíječka být a zeptal se kdy mi jí dodají, ale v zásilkovně mě řekli, že jim Panasonic nic nedodal. Napsal jsem tedy na Panasonic, že v zásilkovně nic nemají, načež mi v Panasonicu napsali, že vlastně zboží neodeslali, že byla chyba v systému. Požádal jsem o vrácení peněz a nabíječku objednal jinde. Uběhlo více jak 14 dní a peníze mi stále nedorazily!

• DISTRIBUCI ZAJIŠŤUJE SETOS, TAKŽE I KDYŽ OČEKÁVÁTE, ŽE NEMŮŽE DOJÍT PŘI NÁKUPU ZBOŽÍ NA ORIGINÁLNÍCH STRÁNKÁCH VÝROBCE PANASONIC K ZÁMĚNĚ, VESELE VÁM POŠLOU COKOLIV JINÉHO. TAKŽE ŽÁDNOU VÝHODU NÁKUP PŘÍMO U OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE NEMÁ!!!

ZÁMĚRNĚ JSEM ZVOLIL NÁKUP PŘÍMO NA STRÁNKÁCH OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE PANASONIC ,,ZNAČKOVÝ OBCHOD,, A ZBOŽÍ NAKOUPIL ZA VYŠŠÍ CENU ABYCH PŘEDEŠEL PROBLÉMŮM S WEBSHOPY. NAMÍSTO HOLÍCÍHO STROJKU MI BYL ZASALNÝ TABLET XIAOMI. I PŘES OKAMŽITÉ ZASLÁNÍ ŠPATNÉHO ZBOŽÍ ZPĚT MI DOPOSUD NEBYLO POSLÁNO MOJE ZBOŽÍ.

• Rychlé doručení
    • Nefunkční doručování na jinou adresu
    • Není možné zadat telefonní kontakt na jiného adresáta
    • Skladem je zpravidla pouze 1 kus výrobku a další není naskladněn, takže zboží nelze již znovu objednat. Na přihlášení do čekací listiny se nic již rok neděje!!!!

Dodání rychlé, ale absolutně nefunguje doručení na jinou adresu - zboží je dodáváno na jméno z adresy pro doručení, ale dovážková služba dostane mojí adresu a ne správnou adresu pro doručení - do této adresy není možné napsat telefonní kontakt na adresáta

• Posledni objednavka zpackana
    • Dorazilo nefunkcni zbozi

V minulosti byvalo vse ok. Ted na zasilce zamenili adresu dodani a fakturacni, takze zbozi dorazilo jinam. Kdyz jsem ji preposlal na sve naklady a dotycny zasilku rozbalil, zjistil, ze mobil je nefunkcni. Jsem zvedav jak se k tomu obchod postavi.

• Nekomunikují
    • Lžou ohledně odeslání a skladových zásob

Kompletní tragédie

Reakce obchodu Značkový obchod Panasonic

Dobrý den, mrzí nás Vaše nepříjemná zkušenost. Rádi bychom Vás informovali, že detaily ohledně způsobů doručení a plateb najdete zde: https://shop.panasonic.cz/zpusoby-dopravy-a-platby/
    Na této stránce také uvádíme, že doba doručení u produktů označených jako „na objednávku“ je až 9 pracovních dní.
    Vaše objednávka byla odeslána 3 dny po Vašem komentáři zde na Heurece. Doufáme, že jste se zbožím spokojen a budeme rádi, když se svou recenzi poupravíte.

• Peníze vrátili
    • Obchod zrušil objednávku z důvodu špatné ceny uvedené na stránkách
    • Stránky zabezpečeny jen LetsEncrypt certifikátem

Zboží do 14 dnů od objednání nedorazilo.

• Žádná reakce na emil zbožím je již dávno zaplacený a ještě nedorazilo
  • Hlavice k jejich kartáčku nejsou k sehnání,píšou, že je mají skladem, ale po zaplacení se omlouvají, že 'shánějí od distributora' a už 2 týdny se nic neděje.

Reakce obchodu Značkový obchod Panasonic

Dobrý den, je nám líto, že jsem nemohli doručit všechny náhradní kartáčky. Skladem zboží skutečně bylo - ale bohužel jen 1 kus. Jelikož jVaše objednávka byla na 7 kusů, zbývajících 6 skladem nebylo.
    Vždy se snažíme mít co nejlepší skladovou dostupnost, takže věříme, že se tato nepříjemná zkušenost nebude opakovat. Pěkný den, Váš Panasonic.