Doruceni objednavky trvalo dele nez tyden, eshop nekomunikoval na moje dotazy. Vrchol ale byl, kdyz mi prisla kazda bota jinak velka.

Zboží jsem zaplatil a nic nedošo.Do eshopu se nejde ani dovolat .
    Na email nereagují.
    Jsou to darebáci.

Hrůza.

• objednal jsem si zboží, které není skladem. Nedorazil mi mail s informací o tom, že zboží je k vyzvednutí na prodejně, ale (a to je zajímavé) mi dorazil dotazník zda jsem byl spokojen s nákupem...

Zboží mi na dotaz bylo přislíbené do Vánoc (objednáno týden předem) a nedorazilo. Nedorazilo ani poté, na maily od 22.12. nikdo nereagoval.

• Komunikace. Zaslali email, že mi objednávku nestihnout dodat, protože na ni zapomněli a na můj email, který jsem jim vzápětí zaslala, vůbec neodpověděli!

• Pestrost nabízeného zboží,přijatelné ceny
    • Od zaslání objednávky uběhlo 10 dní,zboží nedorazilo a od obchodu nemám jedinou informaci,jak to s dodávkou zboží vypadá.

Doufám,že zboží dorazí,ale čekal bych od obchodu nějakou aktivitu,aby měl zákazník přehled v jaké fázi se objednávka nachází.

• Objednané zboží nedodali. Komunikace veškerá žádná. Na e-maily nereagují.

Do dneška jsem neobdržel ani zboží ani nějakou reakci obchodu

• Velmi špatná komunikace. Od 19.8. čekání na zprávu jestli zboží mají. 31.8. jsem napsala první email s dotazem , žádná odpověď. 1.9. další , opět žádná odpověď. 2.9.jsem volala bylo mi řečeno , že stav zjistí a obratem budou informovat. Nic. 3.9. jsem volala znovu bylo mi řečeno že zboží není a nebude.