• Zboží mi bylo přivezeno po domluvě přesně na čas. Smontováno i předvedeno. Skvělý servis.
    • Nic.

• Výběr, rychlost jednání.

• Profesionalita ochota vstřícné jednání.

Komunikace ze strany obchodu, ujištění o stavu a dodávce zboží. Super služby!

• Skvělé jednání
    • Sekačku sami dovezli, vybalili, odzkoušeli

Byl jsem příjemně překvapen. Obchod mohu vřele doporučit.

nabídka, ceny a služby spokojenost
    DOPORUCUJI

• vstřícnost
    • ochota

• rychlé a férové jednání
    • individuální přístup

• ochota poradit, trpělivost při mém nekonečném výběru, profesionální personál, skvělý výběr, příjemná prodejna, možnost parkovat

Obchod patří určitě k mým oblíbeným a jistě se budu vracet, jsou to profíci

Skvělá komunikace, doručení velmi rychle.

• Super parkování
    • Bezva prodejci

• Rychlá expedice zboží

• Vše bez problémů

neskutečně profesionální, pozitivní přístup.
    děkuji

Reakce obchodu shop.newvisit.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi, která nás velmi potěšila. Přejeme Vám hezké dny, New Visit Garden

• Obchod je fajn,ale vyměnte doručovací služby.
    • Vaši přepravní společnost moc nedoporučuji!Měl jsem dopravu zdarma a nakonec jsem platil jiného řidiče,aby mi zboží doručil domu!

Výhoda,rychle nakoupeno,Nevýhoda! kurýr firmy DPD se neobtěžoval ani zavolat a nechal nadměrný balík v depu! :-((( za dopravu :zdarma: jsem si musel zaplatit jiného řidiče!

Reakce obchodu shop.newvisit.cz

Dobrý den Marku, děkujeme Vám za recenzi. Je nám moc líto Vaší zkušenosti s dopravcem. S DPD nemáme žádné problémy, většinou dopraví zboží do druhého dne bez problémů. V tomto příápadě šlo zřejmě o lidský faktor, za problémy se za dopravce omlouváme.

• Na internetu zboží skladem a ani se neráčily mě sdělit že zboží nemají a bude až na podzim.Dokonce nabídka zněla v prodejně zítra a u vás pozítří.Kdybych se neozval tak čekám do vánoc.Ani po mé připomínce nestáhly tuto nabídku.Takový obchodníci by se měli stydět.

Naprostá neschopnost a neprofesionalita.Telefonicky jsem se zeptal pracovníka eshopu/bohužel nevím jak se jmenoval/proč mě nechali v nevědomí ohledně zboží a i po mé urgenci nabídka zůstala v nabídce,tak mi odpověděl kam by přišli,kdyby to pořád v nabídce měnily.

Reakce obchodu shop.newvisit.cz

Vážený pane Miloslave. Velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Nicméně ne vše je přesně tak, jak píšete. U Vámi vybraného zboží byl status “ Na externím skladu”, nikoliv tedy “ Na skladě na prodejně”. Jakmile jsme obdrželi Vaši objednávku, začali jsme zboží urgovat. Bohužel, nebylo ani u dodavatele. V této době na trhu chybí mnoho výrobků a dodací
    Lhůty jsou velmi nestandardní a nepředvídatelné. Během našeho telefonického rozhovoru jsem se Vám několikrát omlouval a pokoušel jsem se Vám vysvětlit situaci, která nastala. Bohužel se mi to nepovedlo a ještě jednou se Vám velmi omlouvám.

• Rychlost odeslání zakázky.

Příjemný školený personál, vše v pořádku.

• - bleskurychlé a bezproblémové vyřízení mojí objednávky

Recenze zákazníků na obchod nezklamaly, nakupoval jsem zde poprvé a vše proběhlo bez problémů. Komunikace na jedničku, kvalita balení a rychlost dodání také.
    V neděli večer objednáno v úterý odpoledne dodáno. Maximální spokojenost, všem doporučuji.

Reakce obchodu shop.newvisit.cz

Děkujeme Vám za recenzi, uděláme vše proto, abychom nadále poskytovali dobré služby.