Dodání bylo 3 dny a zboží stále nedorazilo

Reakce obchodu shop.newvisit.cz

Vážená paní, velmi se Vám omlouváme za zpoždění, zboží Vám dorazilo do 6 ti dní od objednání. V dnešní složité době není v našich silách vždy dodržet přesnéí termíny dodání. Doporučujeme si v případě nejasností zavolat, rádi Vám poskytneme veškeré informace o dodávce. Ještě jednou Vám moc omlouváme. . New Visit Garden

• Na internetu zboží skladem a ani se neráčily mě sdělit že zboží nemají a bude až na podzim.Dokonce nabídka zněla v prodejně zítra a u vás pozítří.Kdybych se neozval tak čekám do vánoc.Ani po mé připomínce nestáhly tuto nabídku.Takový obchodníci by se měli stydět.

Naprostá neschopnost a neprofesionalita.Telefonicky jsem se zeptal pracovníka eshopu/bohužel nevím jak se jmenoval/proč mě nechali v nevědomí ohledně zboží a i po mé urgenci nabídka zůstala v nabídce,tak mi odpověděl kam by přišli,kdyby to pořád v nabídce měnily.

Reakce obchodu shop.newvisit.cz

Vážený pane Miloslave. Velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Nicméně ne vše je přesně tak, jak píšete. U Vámi vybraného zboží byl status “ Na externím skladu”, nikoliv tedy “ Na skladě na prodejně”. Jakmile jsme obdrželi Vaši objednávku, začali jsme zboží urgovat. Bohužel, nebylo ani u dodavatele. V této době na trhu chybí mnoho výrobků a dodací
    Lhůty jsou velmi nestandardní a nepředvídatelné. Během našeho telefonického rozhovoru jsem se Vám několikrát omlouval a pokoušel jsem se Vám vysvětlit situaci, která nastala. Bohužel se mi to nepovedlo a ještě jednou se Vám velmi omlouvám.