Manžel z dárku nadšen, nemohl se dočkat, až ho nastartuje :-). Obchod je přehledný, dodání rychlé, zboží kvalitní, komunikace vstřícná. Doporučuji!

• Skvely servis, pripraveno doslova az k prahu domu. Vyrobek (sekacka) slozena, predvedena, vysvetlena.

Reakce obchodu shop.newvisit.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme Vám mnoho krásných zážitků se skačkou Husqvarna :-) Budeme rádi, když Vám budeme nápomocni s radou, jak se postarat o Vaši zahradu. Váš New Visit Garden Gallery tým.

• Skvělá komunikace, vše proběhlo hladce a rychle, za mě velká spokojenost

Výhodou byla rychlost, cena i taky mi poradili po telefonu s výběrem.

Reakce obchodu shop.newvisit.cz

Děkujeme Vám za recenzi a věříme, že i s dalšími nákupy budete spokojeni.

Nákup splnil všechna očekávání...

• Příjemná komunikace personálu

Velká spokojenost se zbožím i rychlostí připravení objednávky, krásná přehledná prodejna, příjemný personál obchodu, který umí dobře poradit a vysvětlit technickou stránku věci i “laikovi”. Co také oceňuji je bezproblémové parkování. Určitě doporučuji.

• Super parkování
    • Velký výběr sortimentu na místě
    • Příjemná obsluha

• Komunikace obchodu

Reakce obchodu shop.newvisit.cz

Děkujeme za reakci, věříme, že budete spokojeni i při každém nísledném níkupu.

• Rychlé a slušné jednání

• fantastická komunikace, skvělý servis, který z pidi nákupu outdoorové pomůcky udělal zážitek....notabene v krásné prodejně, i které člověk bez problémů zaparkuje.... určitě si brzy najdu záminku prodejnu znova navštívit :-)

• výborná komunikace
    • prozákaznický servis

Můj první nákup, vše na jedničku s hvězdičkou. Určitě se do tohoto obchodu budu vracet.

• přehledný obchod, rychlé dodání