• Špatná komunikace

Při vyhlídnuti zboží byl popis produktu jiný než když dorazil,řešit to dál nebudu skratka příště v tomhle obchodě nekoupím M.V

Reakce obchodu Shop-naradi.cz

Zakoupené zboží: Pinzeta 115 mm (zahnutá) Yato YT-6907 s popisem: "Zahnutá pinzeta s celkovou délkou 115 mm, anti-magnetická. Pinzeta je vyrobena z nerezové oceli SS302 s tvrdostí HRC30, odolná vůči kyselinám." plně odpovídá popisu. Zákazník, kterého jsme kontaktovali telefonicky pro vysvětlení problému, zřejmě přehlédl popisek, že je pinzeta anti-magnetická. Z toho vzniklo jeho zklamání, že mu nedrží na jeho magnetické liště na nářadí. Vše jsem si již vyjasnili a snad i zákazník uvěřil, že ze strany e-shopu nedošlo k pochybení.

• Bohužel objednané zboží bylo z 50% nefunkční (ze 4 pásků fungují 2), takže se značně prodražilo. Už nikdy nebudu objednávat v e-shopu. Nejen že platím poštovné navíc, ale posíláte nekvalitní výrobky
    Kratochvílová

Reakce obchodu Shop-naradi.cz

zboží Vám samozřejmě na naše náklady rádi vyměníme a za vzniklé komplikace se Vám omlouváme. Bohužel jste nás nijak nekontaktovala s tímto problémem a dozvěděli jsme se o něm až z této recenze.
    Originál zabalené zboží od výrobce před posláním nerozbalujeme a nezkoušíme, tudíž jsme nemohli problém včas objevit.

S pozdravem, Jiří Mamica, shop-naradi.cz

Mrzí mě to ale u nás v Nymburce mají výkonnější trafo a za lepší cenu

Reakce obchodu Shop-naradi.cz

chápu, že se Vám podařilo objevit podobný produkt lepších parametrů a výhodněji, a doufám, že to byla jediná výtka k nákupu na našem eshopu.
    Hezký den
    Jiří Mamica, shop-naradi.cz

Obchud se snaží, ale doprava...

• Objednal jsem zboží a poslali jinou značku!!!

Ne vždy přijde to co nabízí.

Reakce obchodu Shop-naradi.cz

Dobrý den, zákazník obdržel přesně to zboží, které si objednal. Při telefonické rozmluvě s ním vyšlo najevo, že se domníval, že si objednal úplně jinou značku a v úplně jiném e-shopu (kasa.cz), tudíž tato recenze se týká více popletení jeho objednávky, než skutečného hodnocení dodaného zboží.

• všechno nedůležité je v pořádku, jen zboží je šunt který je na vyhození do šrotu,

Reakce obchodu Shop-naradi.cz

v případě, že zboží nebylo v pořádku, prosím uplatněte reklamaci, rádi Vám ji obratem vyřídíme.

Vzdálenost na vyzvednutí -bydlím v Čelakovicích. Zboží (hustilku) jsem musel reklamovat - rozpadávala se. Teprve třetí hustilka je v pořádku. doporučil bych větší pozornost při výdeji zboží.

Polske zbozi

• našel jsem co jsem hledal
    • nabízí nekvalitní zboží

Některé věci funkční některé zcela nefunkční ,například ohýbací nástavec pro ráčnu Yato Nástavec 1/4" 150 mm prodlužovací ohebný Yato YT-1400 nedokázal přenést sílu k odtažení matky M10 a zcela se rozpadl to je známka velmi nízké kvality jakou známe u levných šuntů z Číny.
    Už jsem se poučil objednal jinde a ejhle vše funguje jak má.

• Recenze byla smazána na žádost zákazníka, který si spletl hodnotící obchod.

• velký výběr zboží

Zboží jsem obdržel poškozené a dokonce se mi zdá že se majitel pokusil zboží opravit (oprýskaná barva byla znovu nabarvená a né příliž se to povedlo). Pouzdro bylo také poškozené. V tomto obchodě již asi nikdy nakupovat nebudu...

Reakce obchodu Shop-naradi.cz

Dobrý den, přestože jsem Vás již informoval osobně o možnosti výměny zboží, dovoluji si Vám tuto možnost nabídnout ještě jednou a věřím, že Vaše důvěra v kvalitu značky Yato nebyla nijak narušena. Jiří Mamica