• Medvídek vypadá pěkně, neměl jsem možnost vyzkoušet, je to dárek.

U takhle drahého výrobku bych nečekal tak špatné balení. Medvídek s příslušenstvím je zabalen v tenkém papíru, která je vložena do tenkostěnné papírové krabice. To nikoho nenapadlo, že by objednaný výrobek mohl chtít dát jako dárek??? Objednal jsem si doručení do ZBoxu. Na krabici byla přímo nalepena přepravní nálepka (při pokusu o sejmutí se oloupala i krabice!). Proč nebyla tato "dárková krabice" zabalena ještě v jiné přepravní krabici? Cena je dostatečně naddimenzovaná na to, aby se do rozpočtu vešel ještě jeden karton... Další hrůza mě čekala v ZBoxu. Krabice byla položena v nejnižším patře a spodek byl namočený. Takže medvěda jsem musel z krabice stejně vybalit (předpokládám, že s dvojitým kartonem by se toto nestalo). Za mě celkově - prodejce nesmyslně šetří na balení u drahého výrobku, Zásilkovna nezvládla zaručit doručení bez poškození (byť obalu). Neměl jsem čas a asi ani rozumnou možnost, jak reklamovat dodání u Zásilkovny (v aplikaci ta možnost není a linka byla po pracovní době). Byl jsem rád, že zboží vůbec dorazilo, dárek jsem stihnul předat.

• Celkem rychlá výměna špatně zaslaného zboží.
    • Bohužel s nákupem nejsem spokojená. Čekala bych při nákupu za skoro 2.000,- že bude poštovné zdarma, krásně zabalené. Místo toho přišla kartonová krabice, která byla zřejmě dopravou poničená, v ní daný medvídek zabalený pouze v papíru. Žádné hezké balení… medvídek má být vánoční dárek, tak mu budu muset koupit novou krabičku, protože darovat to v originálním balení bych se styděla!
    • Přišel jiný medvídek, než byla objednávka.
    • Zvláštní komunikace obchodu.

Reakce obchodu MyHummy

za záměnu zboží se ještě jednou omlouváme, snažili jsme se obratem řešit. Mrzí nás vaše nespokojenost. Zdá se, že pokažený první dojem nenapravíme. Děkujeme za zaslané podněty k zamyšlení.

• rychlé odeslání
    • hrozná přepravní služba

Objednané zboží bylo odeslané rychle, ale bohužel společností Zásilkovna. Balíček byl přivezen o 2h dříve a kurýrky byly takové dámy, kterým by se člověk radši vyhnul obloukem. Dlouho se o něčem dohadovaly a když se po 3 minutách čekání manžel jemně připomenul, jestli může dostat ten balíček, štěkly po něm, že přece musí počkat. O takové služby opravdu nestojíme a balíček bohužel putoval zase zpátky.
    Na webu jsem si sice vybírala dopravce sama, vybrala jsem si ale ikonu společnosti DPD. Až po nedoručení zásilky jsem se koukla znovu a zjistila jsem, že DPD ikona neznamená dopravce DPD, ale "Službu nejvýhodnější doručení na adresu" :-(

Reakce obchodu MyHummy

děkujeme za podnět. Omlouváme se za chování přepravce. Podle čísla objednávky dohledáme sledovací číslo zásilky. Pokusíme se provést opatření, které bude podobná nedorozumění eliminovat. Máte pravdu, zásilky jsou odesílány přes Zásilkovnu, kde šlo dříve vybrat koncového doručovatele DPD. V době Covid 19 toto Zásilkovna změnila na službu ,, Nejvýhodnější doručení na adresu,, u kterého koncového přepravce nejsme sto ovlivnit. Nesprávně umístěné logo samozřejmě co nejrychleji opravíme.
    Přejeme krásný den.
    Tým myHummy

Spatne se srdíčko ovládá , hlasitost především

• Medvídek jako takový je moc krásný..hezké barevné provedení a moc příjemný na dotek.
    • Ovšem za ty peníze jsem čekala něco jiného. Produkt jsem vrátila, neboť jsem byla velice zklamaná ze šumícího srdce. Nejen, že nešly rozeznat od sebe nepěkné bílé šumy, ale navíc to šumělo strašně potichu. Raději sem si do telefonu stáhla z youtube šum moře, kde krásně slyšíte narážející vlny.

Produkt jsem vrátila zpět, peníze mi byly obratem vráceny.

Reakce obchodu MyHummy

mrzí nás Vaše nespokojenost. U šumícího srdíčka je hlasitost regulovatelná a její maximální
    hodnota je nastavena tak, aby byla bezpečná pro dětský sluch. Jedná se o syntetické zvuky, ne skutečný záznam např. mořských vln.
    Přikládáme odkaz na video kde jsou jednotlivé bílé šumy a ukázka hlasitosti: