Přišlo mi jiné zboží od jiného výrobce než byl uveden v eshopu a než je uvedeno na faktuře, nikdo na moje dotazy nereaguje, nedá se dovolat, na emaily nikdo také nereaguje.

Dobrý den.
    Omlouváme se za pozdní reakci na maily během svátků.....
    Výrobky které jste obdržela a jsou uvedeny na FA jsou správné.
    Na shopu je označení McKenzie roll NZ vyrobeno na Novém Zelandě, ČR vyrobeno v Čechách a SR na Slovensku
    Za Shop MDT Jan Novák

Ani po týdnu jsem se zboží nedočkala.

Reakce obchodu MDT - Shop

Omlouváme se za vzniklé potíže. Bohužel chyba je u zásilkové služby.
    Není v našich silách kontrolovat jak nasmlouvaná zásilková firma v některém depu zapomene expedovat balík dál.

Zboží jsem zaplatil, napsali mi, že jej posílají a zatím jsem nic neobdržel. Ani omluvu.

Reakce obchodu MDT - Shop

Omlouváme se. Zásilka nebylo možné zkompletovat (dodavatel nedodal zboží v odpovídajícím počtu) a zapomněli jsme na ni. Děkujeme za upozornění a hned ji zasíláme. Za Shop MDT Jan Novák st.

• Výrobek je jiný než na obrázku, není to originál. Kvalitně je na tom velmi špatně. Použila jsem výrobek 2x a už je zničený. Nedoporučuji.

Dobrý den.
    Mýlíte se. Prodáváme originály přímo od distributora BackCare a obrázky korespondují s dodávkou. Jestliže se Vám zničil, můžete jej zaslat zpět a my ho za Vás u výrobce vyreklamujeme. Zatím se nám po 20 letech prodeje nic podobného nestalo.

Objednávka doručena nekompletní.
    Na reklamaci dosud nikfo nereagoval.

Reakce obchodu MDT - Shop

Omlouváme se za vzniklé potíže. Chybějící publikaci Vám zasíláme zdarma na Vámi uvedenou kontaktní adresu.

• Product was fine, but they add a surcharge for all payment methods, even by card, which I am fairly sure is illegal in the EU.

Reakce obchodu MDT - Shop

Děkuji za upozornění. Opraveno.

Nedostala jsem zadnou informaci,ze mi zbozi posilaji a nic se nedeje

Dobrý den.
    Omlouváme se, ale vaši platbu na účet jsme přehlédli. Dnes odesíláme. Jako kompenzaci za vzniklé potíže Vám vracíme 50% z ceny objednaného zboží.
    Za Shop MDT. Jan Novák st.

• Velice dlouhá dodací lhůta, údajně kvůli dovolené, ale v dnešní době mi to připadá jako poněkud nemístná omluva. Objednávku jsem učinil 18.9.2017, dnes je 29.9.2017 a zboží stále nemám, takže ... :-(

Reakce obchodu MDT - Shop

Dobrý den. Omlouváme se, ale o dovolené jsme informovali na stránkách shopu. 29 ještě nemůže nic obdržet, protože jak jsme psali, teprve tento den se budou zásilky expedovat. Příště již zařídíme, aby shop nebyl po dobu dovolené uzavřen.

• nemam tovar

nepouzitelny

Dobrý den.
    Distributor na Slovensku odesílá objednávky vždy jednou za týden. Proto mohlo vzniknout zdržení.
    Vaše objednávka byla již odeslána. Oznámení od pošty musíte již mít ve schránce.
    Jan Novák st.

• DRAHÁ DOPRAVA, NENÍ ŽÁDNÁ JINÁ ALTERNATIVA