Rychlý bezproblémový nákup, včetně dodání.

• slečna na telefonu byla příjemná a ochotná
    • Nenašla jsem na stránkách adresu pro vrácení zboží
    • nemají možnost zaslání štítku pro PPL pro vrácení zásilky. Jsem už "paní v letech" a musím s těžkým velkým balíkem na poštu a na své náklady poslat zpět.
    • na písemný dotaz jsem dostala jalovou odpověď, asi odpovídá jen robot

Rozporuplný pocit z nákupu. S odpovědí na na písemný dotaz na zboží jsem nebyla spokojená. Objednávka, doprava, dodání -úplně v pořádku. S jedním výrobkem jsem spokojená, druhý nepoužitý vracím. Podmínky vrácení jsou pro mne velmi negativní a proto už na tomto e-shopu už nebudu nakupovat.

Reakce obchodu Lauben.com - Lauben

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Je nám velice líto, že Vaše zkušenost neodpovídala našim standardům. Neustále snažíme zlepšovat naše služby a proto je zlepšení komunikace a zákaznické podpory naší prioritou. Naše zákaznická podpora se vždy snaží poskytnout maximální možnou pomoc. Adresa pro vrácení zboží v rámci odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů je uvedena v sekci Kontakt na našem e-shopu.
    S pozdravem a přáním hezkého dne
    Tým Lauben

Vše proběhlo bez problémů a rychle. Doporučuji

Rychlé dodání, vše v pořádku.

• Byla jsem velmi potěšena, že si mohu koupit nové víko ke konvičce a nemusím výrobek kupovat nový.

Nenašel jsem nevýhodu.

• Kvalitní a krásné zboží
    • Rychle odeslání
    • Velice vstřícné jednání
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlé dodání zboží. Bezpečně zabelené zboží proti poškození.
    • Žádná

• Rychlé doručení a perfekně zabalené zboží

• Rychlé vyřízení objednávky.

Vše v pořádku, doporučuji.

• Velmi rychlé dodání

Velmi rychlé dodání, produkt je skvělý. Obchod doporučuji!

Perfektní obchod. Rychlé dodání. S ničím absolutní problém

• rychlé vyřízení

Rychlé vyřízení

Rychlost jednaní

Zboží přišlo zlomené a poškrábáné.

Reakce obchodu Lauben.com - Lauben

děkujeme za Vaši recenzi ohledně našeho obchodu a litujeme, že jsme na ni reagovali později. Opravdu nás mrzí, že vám bylo doručeno poškozené zboží. Věříme, že poslání nové součástky pomohlo vyřešit váš problém a že teď už nejsou žádné překážky pro plné využívání zakoupeného přístroje.

S pozdravem,

Tým Lauben