Obchod reagoval rychle. Zboží zatím nevyzkoušeno, je to dárek.

• bezproblémové a rychlé dodání

• Dobrá komunikace,brzké dodání.

Vše proběhlo rychle

• bezproblémová spolupráce

• S obchodem jsem spokojena, avšak s dodáním zboží přes PPL v žádném případě. Kurýrní služba mi oznámila, že mi bude doručovat balíček mezi 15.00 - 17.00 hod., již od 12.00 hod. jsem byla doma a očekávala převzetí balíčku. Když bylo 17.15 hod. přišla mi zpráva na mobil, kde mi bylo oznámeno, že zásilku umístili na do nejbližší balíkovny. Volala jsem na číslo řidiče, které tam bylo uvedeno, avšak automat sdělil, že pracovník již ukončil směnu. Musela jsem příští den si jít vyzvednou zásilku, která měl cca přes 6 kg a byla objemnější. Považuji toto jednání za velice neseriózní od řidiče PPL, když si objednám doručení zásilky domů. Tento řidič se ani nenamáhal alespoň zavolat, že nestíhá a umístí zásilku do balíkovny nebo mi nabídne další den k dodání této zásilky. Příště si zajistěte pro další kupující na dodání zásilek jinou kurýrní službu.

S obchodem spokojena, s dodáním zboží kurýrní službou v žádném případě nespokojená. Komunikace přepravce a kupujícím na dodání zásilky otřesná.

Zboží bylo nabízeno se slevou a po zaplacení celé objednávky bylo oznámeno, že zboží není a nebude. Velké zklamání.

Reakce obchodu Lauben.com - Lauben

děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás vzniklá komplikace. Bohužel došlo k vyprodání jednoho z produktů ve Vaší objednávce. Další naskladnění tohoto produktu již nebylo plánováno, protože zařízení bylo nahrazeno novým modelem. Naše zákaznická podpora Vám nabídla rozdělení objednávky a zaslání ostatních objednaných produktů, na které by sleva byla uplatněna.
    Děkujeme za pochopení.

Bezproblémové objednání i doručení

• Rychlost,dobře zabalené zboží ,perfektní komunikace.

Produkt jsem koupil jako dárek,tak ještě není rozbalen,ale věřím této značce i preciznímu provedení.

• Koupě primo od výrobce
    • Lepší nebo stejně ceny než v ostatních obchodech

Velice rychlé dodání - objednáno v patek (během svátku) a dodáno hned v pondělí.

Neochota při jednání o zapomenuté slevě, expedice po odpovědi, i když důvodem neuplatněné slevy bylo právě sdělení do mailu "objednávka byla již expedována".
    V doručeném zboží nebyl správný obsah příslušenství.

Reakce obchodu Lauben.com - Lauben

děkujeme Vám za recenzi. Omlouváme se za vzniklou komplikaci. Bohužel Vaše objednávka byla ve chvíli, kdy jste nám zaslala e-mail s prosbou o uplatnění kódu, předána přepravci. Proto již nebylo možno slevu uplatnit. Přepravce zpravidla skenuje balíky až na depu, proto Vám přišel odkaz na sledování zásilky až po odpovědi naší zákaznické podpory, což mohlo vyvolat dojem neochoty objednávku upravit. Na Vaší spokojenosti nám záleží, proto kdyby bylo možno objednávku upravit, bez váhání bychom tak provedli. Za vzniklé nedorozumění se omlouváme.
    Tým Lauben

• Na zboží které mělo být skladem, jsem čekal 10dní , dodání ze zahraničí....

Reakce obchodu Lauben.com - Lauben

děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás, že jste na doručení Vaší objednávky čekal delší dobu. V tomto případě se jednalo o zdržení z důvodu vysoké vytíženosti v rámci vánoční sezony. Nejedná se o standardní situaci, Vaše spokojenost je pro nás důležitá, proto neustále pracujeme na zlepšování kvality a rychlosti expedice objednávek.
    Tým Lauben

Zkušenosti s obchodem jsou naprosto pozitivní, oceňuji ochotu, slušnost a hlavně spolehlivost.
    Dagmar

Vše proběhlo v pořádku, maximální spokojenost

• Velice rychlézpracování celé objednávky. Zboží jsem si mohla vyzvednout druhý den.
  • v květnu/máji 2023 som objednal náhradné diely na vysávač: Lauben Robot Side Brush 26/52BB a do dnes nemám túto objednávku vybavenú_ kartáče sú zodraté a neplnia svoju funkciu. Uvedený produkt som zakúpil cca v III. 2023, po mesiaci dohadovania mi tento vymenili 30.IX.2023. Takže predpokladám že náhradné diely nie sú v ponuke?

• Komunikace, rychlost dodání

• rychlost, spolehlivost, přehledná nabídka
    • 0