Nedostatočná ochrana zasielaného skleneneho tovaru, rozbitá mala koralka. Balenie bez ochrannej bublinkovej folie, papierová krabička s 3 kúskami polystyrénu.

• Som spokojný

• Dost neseriozni jednání obchodu - prodavač tel.volá klientovi a nevkusne se ho neprijemne vyptavw,,kdyz ,kdy si konečně dojde převzít šperk do parcelshopu? Velice pusobilevne až divne

• Objednáno 2ks zboží, dárek pro dvě osoby, doručeno v jedné krabičce!!!

Reakce obchodu Lampglas

mrzí nás, že nejste spokojen. Prověřovali jsme Vaši objednávku. Objednány byly 2 kusy šperků, které patří k sobě do sady. V případě takové objednávky, balíme do 1 krabičky. Zabalili jsme Vám zdarma do 1 dárkového balení.
    Škoda, že jste neuvedl, že si přejete dodání ve 2 krabičkách, rádi bychom Vám vyhověli. Věříme, že jste alespoň našimi šperky udělal radost. Rodina Lampglas

• Není zde pole na ohodnocení výrobků, takze za mě jsou to vyhozené peníze, je to už od pohledu neskutečný šunt , nebýt to dárek, tak to okamžitě vrátím

Reakce obchodu Lampglas

moc děkujeme ze Váš komentář.
    Mrzí nás, že nejste spokojen. Škoda, že jste nám nenapsal, z čeho usuzujete, že se jedná „už od pohledu o neskutečný šunt“. Za kvalitou našich artiklů si stojíme již více než 30 let. Výrobě každého kusu věnujeme maximální péči. Na všechny naše šperky poskytujeme záruku spokojenosti. Pokud jste se třeba „netrefil“ do vkusu, můžete nám šperky vrátit, vrátíme vám peníze. Rodina Lampglas

Dodání bylo rychlé, balení důkladné a krabička na šperk velmi pěkná. Jen jsem neměla štěstí na kus...

Krásný den,
    mrzí nás pokud jste byla spokojena jen "na půl". V případě, že se Vám kus, který jste obdržela líbí málo, rádi Vám ho vyměníme nebo Vám vrátíme peníze.

Zboží dorazilo velmi rychle a bylo krásně zabalené.

Neboli dodržané dodacie podmienky a bol nekorektný prístup zo strany dodávateľa.

Reakce obchodu Lampglas

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pomáhá nám se zamyslet co děláme dobře, co špatně a co bychom mohli udělat lépe.
    Souhlasíme s Vámi, skutečně jsme udělali chybu a místo dodací adresy jsme zásilku poslali na Vaši fakturační adresu bydliště. Omlouváme se.
    S čím však nemůžeme souhlasit je Vaše stížnost na nekorektní přístup. Ihned po zjištění, že zásilka Vám byla odeslána na adresu bydliště, jsme byli s Vámi v kontaktu a nabídli Vám kompenzaci. S kompenzací jste však nebyl spokojen. Nabídli jsme Vám možnost si zavolat a dohodnout se ke spokojenosti. Bohužel, byla naše snaha Vás kontaktovat z Vaší strany odmítnuta. Místo toho jsme od Vás obdrželi informaci, že buď Vám dáme kompenzaci, kterou chcete nebo napíšete negativní recenzi. Mrzí nás to, ale nemohli jsme a ani nechtěli přistoupit na tento typ z našeho pohledu „vyděračského“ jednání. Mrzí nás to.