• Rychlost, kvalita

Vybavenie objednávky prakticky okamžité, doručenie taktiež veľmi promptné. Čo sa týka samotného produktu, uvidím, ako budú za čas vyzerať kopmonenty s povrchovou úpravou.

Moc pěkný dárek pro dceru, bude mít 40- narozeniny, jen náhrdelník je jiný, chtěla jsem perlu NSA 35 řetízek ve zlatém provedení, došla čtveratá , stejná jako náušnice. Ještě telefonicky jsme upřesňovali s paní prodávající. Škoda.
    Budu si i pro sebe v budoucnu objednávat, doufám v dobrou spolupráci.

• Nakupovala som prvý krát náušnice sú prekrásne, nemám ešte skúsenosti, ale všetky výrobky ktoré som si pozerala sú skutočne nádherné, kvalitná práca, určite si ešte budem objednávať.Vsetkým doporučujem si tiež objednať.

krásné šperky-dárek,všimla jsem si ale,že zapínání je velmi malé a křehké

veškerá komunikace super, bez problémů

Nedostatočná ochrana zasielaného skleneneho tovaru, rozbitá mala koralka. Balenie bez ochrannej bublinkovej folie, papierová krabička s 3 kúskami polystyrénu.

super obchod,perfektní šperky i komunikace,dodání ze dne na den-vřele doporučuji

• jeden den jsem objednala, druhý den obdržela - rychlost jednání

• Jsem nadšená, zvlášť bych vyzdvihla promtní odeslání objednávky. Náhrdelník a náušnice mám již cca 3 roky. Měla jsem velikou radost, když jsem nalezla na internetu obchod Lampglas a mohla si dokoupit i náramek. Přeji firmě Lampglas mnoho profesních úspěchů a také hodně spokojených zákazníků.

Rychlé vyřízení objednávky, krásné výrobky. Firmu Lampglas vřele doporučuji.

Originalita a zároveň krása ruční výrobi ,předčí i zlato a dokonce i drahé kameny..✌️

• Prvně jsem objednavala, naprostá spokojenost.

• Velmi pekny nahrdelnik a naramok
    • Krabicka by mohla byt luxusnejsia

• Jediný nedostatok je,že spôsob platby dobierka je minimálne zavádzajúci,Packeta sa platí cez aplikáciu a teda musíte zadať číslo karty a CVV kód,tak to nie je dobierka,je to horšia možnosť ako platba prevodom

• Rychlost dodání,krásné balení vyrobku, precizní práce.
    • Žádná

Nakupoval jsem poprvé, rychlé dodání.

• OK