• Obchod prislibil dodavku zbozi do vanoc, ale zbozi dorazilo az po vanocich.

Reakce obchodu KAPLA.CZ

Vážený kliente,
    je nám velmi líto, že zboží nedorazilo pod stromeček. Každé zklamané dítě nás velmi mrzí.
    Snažili jsme se udělat co bylo v našich silách, Vaše objednávka byla učiněna 20.12.2016 v 15:16 hod a ještě tentýž den byla předána dopravci, se kterým máme dlouholeté dobré zkušenosti. Za normálních okolností mělo být dodáno 21.12.2016, tedy s rezervou pod stromeček.
    Bohužel, chyby se stávají a došlo k bloudění balíku po různých depech a nebylo doručeno včas.
    I když víme, že podobným případům nikdy nezabráníme úplně, snažíme se takové případy minimalizovat. V příštím roce se chystáme zlepšit náš systém tak, aby bylo číslo balíku + informace o webových stránkách, na kterých lze zásilku sledovat, odesíláno přímo naším systémem okamžitě po předání zásilky dopravci (doposud klient dostával tyto informace až ze systému dopravce). Zprávy o předání dopravci budou rovněž obsahovat detailnější informace o tom, kdy má být zásilka doručena a o tom, co má klient dělat, pokud zásilka v předpokládaném termínu nedorazí.

Tým e-shopu kapla.cz