• Lžou
    • Porušují zákony
    • Předražené zboží narozdíl od konkurence

Nákup u tohoto prodejce už nikdy více ,nedoporučuji
    Zakoupil jsem si zde mobilní tel. v hodnotě 27500 kč v rámci 14dní jsem ho vrátil zpět,2 měsíce jsem čekal na to až mi peníze vrátí zpět, a to už jsem vše řešil s advokátem. Po zákaznické lince se jen vymlouvají,-řekli mi že- 2x mi peníze nešli odeslat, kolegyně že je z daného oddělení nemocná, že měli špatně vypočítanou částku pro vrácení, takhle si váží svých zákazníku, a ve finále vám ještě nedají přesnou částku kterou jste platili, odečtou vám z ní dopravu 100kč i když na to nemají právo. Co k tomu více dodat, možná jen to že se sám Huawei dostal do pěkný p....e ,když musí lhát a okrádat zákazníky, od dob kdy byl pro něho Google zapovězen tady jednoho krásného dne stejně skončí ,ještě si neodpustím tuhle poznámku , a to že je velice zajímavé to že mi 2x nešli odeslat peníze na učet , ale když přijde dopis s předžalobní výzvou od advokáta ,tak ty peníze tam jsou ještě ten den.

• Vše proběhlo, tak jak bylo psáno v podmínkách
    • rychlost dodání
    • Možnost platby pouze kartou, skrze neznámého poskytovatele

Nákup proběhl bez problému, zaplaceno a do druhého pracovního dne byla zásilka předána dopravcem. Správně a bezpečně zabaleno.

• Výhody nemá eshop žádné
    • Neoprávněně zadržují peníze
    • Nejsou schopni eskalovat incidenty na support lince
    • Porušují zákony České republiky
    • Lžou a vymlouvají se

Jejich eshop a především zákaznická linka je naprostá tragédie, eskalace tiketů neexistuje, neustále zákazníka ujišťují, jak celou situaci řeší, ale ani zákonných 14 dnů jim nestačí k tomu, aby zákazníkovi vrátili peníze za produkt, který se porouchal a nový byl dokonce nefunkční ihned po vybalení (Huawei Freebuds Lite). Nyní čekám na peníze již téměř měsíc. Krásný příklad jak customer care opravdu vypadat nemá. Nikdo z vedoucích pracovníků se neobtěžuje mě kontaktovat pro zpětnou vazbu a řešení, ačkoli jsem o to několikrát na zákaznické lince žádal. Zcela nekompetentní zaměstnanci a eshop který neoprávněně zadržuje peníze.