Vše OK.

• Špičková kompetence, nadstandardní zákaznický servis a poradenství

Nakupuji pravidelně v mnoha různých e-obchodech, mám zkušenosti z něm. hovořících zemí, kde jsem 20 žil, a tento obchod ZCELA VYČNÍVÁ z českého standardu, jenž je stále žalostný: lhaní, mlžení, neochota "zadarmo" poradit. Disk.cz je přesně pravý opak: perfektní, vstřícné a velmi kompetentní poradenství, přesně a detailně poradí, aniž by si byli jisti, že u nich něco koupíte. Pokud budu v budoucnu potřebovat cokoli z elektroniky, nejdříve se podívám, zda to mají na disk.cz a koupím přednostně tam. Za zákaznický servis, který firma poskytuje, si to jednoznačně zaslouží.

Disk je lety prověřený a zaběhnuty obchod internetový. Nakupuji v něm pravidelně a nikdy jsem ne měl problémy. Zaměstnanci jsou vždy velmi ochotni. Objednávka je vždy pečlivě zabalena. Mohu je doporučit

• Prostě jako vždy v pohodě.

Spolehlivý obchod, co dodat.

V obchodě Disk nakupuji pravidelně a jsem nesmírně spokojený. Důležité pro mě jsou technické informace o výrobcích a těch je tam hodně. Zaměstnanci jsou vždy ochotni a komunikace skvělá. Určitě mohu jen doporučit

• Nereagují na žádost o technickou podporu ve věci použití zakoupeného výrobku.

rychle a bez problému

• kvalitní produkty
    • maximální uživatelská podpora
    • skvělé video návody

• Rýchle a profesionálne jednanie
    • Ochota a promptnosť pri riešení reklamácie
    • Veľký výber

Pôvodne dorazil zlý produkt (chyba u dodávateľa, nie obchodu), personál so mnou profesionálne komunikoval a vec sme vyriešili k spokojnosti. Na tovar síce ešte čakám, ale predpokladám, že teraz už všetko príde k spokojnosti. Práve problémy preveria dobrý obchod a ja len môžem povedať, získali ste ďalšieho spokojného klienta a rozhodne u vás nenakupujem naposledy.

• vše ok

Měl jsem nejasnost po odeslání objednávky, ale profesionální přístup technické podpory mi velmi pomohl. Děkuji

Spolehlivý obchod, jako vždy.

Na otázku jestli DISK doporučuji, jednoznačně odpovídám ANO, a to dost často osobně...

Velmi ochotně se mnou dohodli postup prodeje a dodávka přišla ihned bez zbytečných prodlev.

• Vše rychle vyřízeno.

Spolehlivost