Poslali mi mail, že zboží naskladní až na konci února, ale v obchodě měli napsáno SKLADEM :(

Obchod nabízí skladem zboží, které nemá. Kdyby uváděl pravdivé informace, nikdy bych si zde neobjednávala.

• Nepravdivé údaje na stránkách.

Reakce obchodu Shop-centrum.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost, ale v popisu zboží je uvedeno baleno po 100 kusech. Objednal jste v 14:08, telefonicky jsem vás o vašem "přehlédnutí" informoval v 16:19 téhož dne.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• doprava
    • zbozi a komunikace s PPL (kuryr je spatny, nechtel zbozi ukazovat)

objednala jsem objektiv. zbozi bylo v krabici od zehlicky, nebylo na to zaruka, objektiv byl poskozeny a nefunkcni. kuryr PPL jeste nechcet krabici otevirat. nedoporucuju!!!!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nevím o nich
    • Zboží které jsem objednal bylo deklarováno jako skladem. To však nebyla pravda. Jednou mi zavolal zaměstnanec, že bude zboží v příštím týdnu a že mě bude kontaktovat. V tomto uvedeném týdnu se však již nikdo neozval. Skandální jednání!!!

Asi jim na zákazníkách nezáleží, když nedokáží splnit co slíbili, nebo se alespoň omluvili.
    Vzhledem k jejich špatnému jednání se zákazníkem nedoporučuji.

Reakce obchodu Shop-centrum.cz

Zboží mělo být cca za týden podle informací dovozce, o čemž jsem vás informoval. Zboží ale přišlo až za 2 týdny, to jsem vám zavolal...

• proč obchod nabízí zboží,které nemá k dispozici
    • Zboží jsem dosud neobržel

Reakce obchodu Shop-centrum.cz

U zboží, které jste objednával bylo uvedeno: Dostupnost na dotaz. Ihned po objednání jsme vás informovali, že zboží bude k dodání (podle informací dovozce) za 2 až 3 týdny. S tím jste souhlasil, že si počkáte...