• S obchodem jsem spokojena, velice milá a ochotná obsluha
    • na netu objednam a druhy den vyzvednu- super

Obchod doporucuji

• super boty jsem nadšená

• Perfektní a vstřícné jednání

Nemožnost si zboží na místě vyzkoušet. Kozačky jsou velmi krásné, na obrázku vypadají užší než ve skutečnosti. Mám štíhlé nohy, kolem lýtka jsou mi moc široké. Musela jsem je bohužel vrátit.

• možnost osobního převzetí a vyzkoušení v centru Harfa

Rychlé jednání, bez problémů.

• příjemná komunikace obchodu

maximálna spokojnosť

• Boty jsem kupovala v akci tedy velmi příjemný nákup, kvalitní zboží, rychlé dodání. Jsem spokojená:o)

• Rychlé vyřízení objednávky
    • vstřícné jednání
    • Není mi známa

Profesionální přistup. Mohu jen doporučit.

• telefonická domluva,velice vstřícní

Velmi ochotný personal. Vše vyřízeno rychle a bezproblémově. Nakoupím znovu. Doporučuji.

Velice dobře byl popsaný produkt, dobrá fotka, vše souhlasilo: barva, velikost atd.
    O žádné nevýhodě nevím

dobrá komunikace,rychlé odpovědi na dotazy a také rychlé vyřízení objednávky-spokojenost

Vsechno probehlo rychle a bez problemu

• ochota a rychlost při výměně zboží (žabky mi byly malé), po telefonické domluvě mi zboží rezervovali a okamžitě proběhla výměna
    • komunikace perfektní a rychlá

Zbozi me prislo uz durhy den a jsem velice spokojena s kvalitou. Eshop muzu jen doporucit a navic maji prijemnou prodejnu v OC harfa.

• Rychlá a jednoduchá komunikace s obchodem
    • Neokoukaný sortiment

Příjemný e-shop s vydejnou v OC galerie Harfa. Sortiment mně překvapil novou značkou. Objednávku jsem si výzvědla osobně hned tenž den a ještě si dala kafe)
    Díky!

• jedna hrůza, dodané boty byly pouze na levou nohu, jejich kvalita při nejlepším sporná, komunikace ze strany obchodu = nepochopení, co zákazník vůbec požaduje, zasílání nesmyslných a nesrozumitelných zpráv atp.
    • popsáno výše, zatím určitě nejhorší zkušenost ze všech nákupů na internetu

rozhodně nedoporučuji, naopak varuji nechcete-li si připadat jako Alenka v říši divů....