• vse bez problému a rychlé jednání

• komunikace
    • rychlost vyřízení objednávky
    • klamné informace o dostupnosti zboží

Dne 02.04.23 jsem zakoupila "Apple iPhone 13 Pro 512GB Gold (zlatý) - Zánovní" u kterého byla informace, že mají skladem jeden kus. Ještě ten den jsem obdržela informaci, že platba byla přijata.
    Následující den 03.04.23 mi přišel e-mail: "Počkejte na SMS / e-mail s informací o tom, že vaše zásilka byla odeslaná nebo připravena na pobočce k výdeji."
    Dne 04.04.23 my přišel další e-mail: "Dobrý den, velice se Vám omlouváme, ale Vámi objednané zboží není momentálně k dispozici ani na našem externím skladě. Ještě jednou se omlouváme za komplikace, nyní děláme vše proto, abychom zboží co nejdříve naskladnili a odeslali k Vám. Prosíme Vás tedy ještě o trochu trpělivosti. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo si přejete objednávku zrušit, tak nás prosím kontaktujte na email [email protected]." Řekla jsem si ok, někde nastala chyba, může se stát, nebudu to hned hrotit a počkám jak to dopadne.
    Když se mi ale další dva týdny nikdo neozval a peníze ani mobil nikde, tak jsem jim dne 17.04.23 napsala: "Dobrý den, prosím o informaci, jak to vypadá s mojí objednávkou. Na stránkách jste měli uvedeno, že máte 1ks skladem, tak nerozumím tomu, jak je možné, že mi píšete, že není skladem ani na externím skladě. Jaká je předpokládaná doba vyřízení mojí objednávky?"
    Obratem jsem dostala automatickou odpověď: "Dobrý den, děkujeme za zprávu, ihned se jí začneme zabývat a brzy vás budeme zpětně kontaktovat." a brzy na to další e-mail: "Dobrý den, během tohoto týdne se pokusíme telefon zajistit nebo Vám vrátíme peníze. Hezký den "
    Dnes je 23.04.23 a peníze ani mobil stále nikde. Skvělé na tom všem je, že na jejich stránkách momentálně inzerují u tohoto mobilního telefonu, že mají skladem dokonce dva kusy!
    Pokud se navzdory několika obdobných negativních recenzí rozhodnete přeci jen risknout nákup u tohoto prodejce, stejně tak, jak jsem to udělala já, tak Vám aspoň přeji, ať se zařadíte mezi ty šťastlivce, u kterých vše proběhlo v pořádku. Mě prosím držte pěsti, ať se brzy dočkám zboží či vrácení peněz.

iPhone 14 pro
    +zařízení ve stavu jako (zánovní) mi teda nepřišlo to bylo úplně jako nové
    +byl dodán kdy měl
    +baterie 100%
    -komunikace

spokojenost, není nic co bych asi vytkl
    komunikujou jak mají a zboží taky v pořádku

• kvalita produktu

zaujala mě cena produktů, asi určitě tohle není můj poslední nákup

• varianty produktu

velký výběr zboží

• Neznají barvy a na odpověď stále čekam

• Objednán Alpsky zelený Iphone 13 pro došel zlatý
    • Ani po 3 týdnech jsem se nedočkal výměny

Reakce obchodu Shmit.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu ohledně Vaší žádosti o výměnu zboží. Omlouváme se za způsobené potíže a zpoždění při řešení Vaší žádosti.

Rádi bychom Vám sdělili, že se o situaci již intenzivně zajímáme a snažíme se co nejdříve najít nejlepší řešení pro Vás. V současné chvíli také neevidujeme žádný kontakt z vaší strany. Kontaktujeme Vás co nejdříve, abychom Vám předali informace ohledně dalšího postupu.

• doprava

Top stav, zboží které mi dorazilo bylo dobře zabalené a rychle doručené. Takže doporučuji

• Velmi ochotný Personal . Hledá řešení pro spokojenost zákazníka . I když jsem nakonec objednávku zrušil musím doporučit .
    • Trochu delší doba dodání , ale cena poměr výkon odpovídá . Kdo chce lepší stav musí více sáhnout do kapsy

• nulová komunikace, telefon již dva dny nepřímají
    • chat na e-shopu také bez odpovědi
    • zboží, které je vystaveno není reálně skladem

Zakoupil jsem na eshopu 3 iPhone
    1x 13 mini 128GB Pink - po týdnu přišel černý, že růžový není skladem (přitom je v nabídce stále)
    1x 13 Pro 128GB Silver - bez upozornění přišel zlatý (stříbrný je také stále v nabídce)
    1x 12 Pro MAX 128GB Gold - zaplacen 15.5.2023 od té doby žádná zpráva a zboží stále neposláno, na telefonu ani na chatu nejsou na příjmu - bez reakce. Momentálně jsem zaplatil 15.690,-Kč a nemám peníze ani zboží!!

Vždy byla dlouhá doba doručení, cca týden. Ceny jsou příznivé, ale ne vždy je cena vše, zákaznicky servis 0, zboží které je uvedeno skladem (1 či 2ks) nemají.

NEDOPORUČUJI, nákup určitě zvažte !!

Reakce obchodu Shmit.cz

velmi nás mrzí, že jste nebyl spokojen se svými nákupy na našem eshopu. Rádi bychom situaci vyřešili a vysvětlili některé problémy, které jste s námi zažil.

Ohledně růžového iPhone 13 mini vám velmi omlouváme, že jsme vám nebyli schopni dodat zboží v požadované barvě. Naši pracovníci se snaží udržovat skladové zásoby co nejaktuálnější a naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití. Zkusíme zajistit, aby se taková situace v budoucnu neopakovala.

Co se týče zlato-barevného iPhone 13 Pro, mohlo se jednat o omyl ze strany našich pracovníků a opět se omlouváme za případné způsobené nepříjemnosti.

S ohledem na váš nákup iPhone 12 Pro Max, opět se omlouváme za to, že jsme se vám nedokázali ozvat ohledně stavu vaší objednávky. Snažíme se zlepšit komunikaci s našimi zákazníky a budeme pracovat na tom, aby se taková situace neopakovala.

Vážíme si vaší zpětné vazby a budeme pracovat na zlepšení našich služeb a nabídky. Zboží zasíláme z naší prodejny a skladu a občas dojde k záměně barev.

• nízké ceny
    • mobil byl opravdu v bezvadném stavu
    • oproti deklarované době doručení dorazil mobil mnohem rychleji

oproti gigantům méně známý e-shop, ale o to výhodnější ceny a vše proběhlo na výbornou

• příznivá cena

• cena produktů
    • komunikace s obchodem

Zboží řádně zabaleno, to cením. Přišlo i celkem rychle , takže za mě je vše ok.

• Komunikace, rychlost dodání i kvalita v pořádku
    • I přes několik ochranných fólií přišla konzole s rozbitým krytem.

• určitě cena, ta mě nejvíce zaujala na tomto eshopu
    • celkem mě i překvapila rychlost dodání

Nakoupil jsme zde skoro před dvěma měsíci a můžu říct, že jsem velice spokojený. Stav baterie je neustále v top stavu. Není asi nic co bych zde vytkl, obchod komunikoval jak má.

• komunikace

Zboží které mi dorazilo, v celkem krátké době odpovídá popisu. Jsem velice spokojený, rychlý nákup a cena je opravdu skvělá. Co se týče podpory, když jsem si chtěl ověřit stav produktu, tak komunikovali a vše mi vysvětlili. Velmi ochotní což mě dost překvapilo, za mě určitě doporučuji a ještě zde nakoupím.

• Rychlé dodání, poctivě zabalené. Tím pozitiva končí!
    • Objednán zánovní mobil, dorazil vadný. Nedostal jsem se ani přes základní nastavení telefonu. Ok to se může stát...
    • Odeslán ihned na reklamaci. Po měsíci bez vyjádření jsem se ozval sám, následně mi přišel mail, že reklamace byla zamítnuta z důvodu pádu nebo častých pádů.
    • Komunikace přes mail otřesná, po telefonu jakbysmet. Nikdo není schopný se ani představit!
    • Po několika denním uhánění po telefonu z mé strany, nakonec vráceny peníze. Už nikdy více, ruce pryč!

Reakce obchodu Shmit.cz

omlouváme se za tyto komplikace. Váš nákup byl mobilní telefon Samsung, reakce od servisu byla od Samsungu, naše společnost se k tomu postavila čelem, a platba byla refundována.

• Objednala jsem si iPhone 13 Pro - zlatý, v den odeslání jsem byla kontaktována, že moji zvolenou barvu nemají. Na stránkách jsou k dispozici -zatím- všechny barvy /iPhone 13 Pro, 512/. Na můj dotaz, zda místo zlaté varianty si mohu vybrat jinou barvu, mi bylo řečeno, že k dispozici je jen barva modrá. Nerozumím.
    • Ve výsledné faktuře jsou uvedeny dva usb dobíjecí kabely, přišel jeden…

Zboží je v bezvadném stavu, firmu jinak doporučuju.