• Nelze aktivovat, kontaktoval jsem obchod, ale bez reakce.

Vyhozené peníze, nenakupovat.

• Rychlá odezva
    • Nefunkčni kliče

• reklamaci nakonec vyřídily
    • obtížná komunikace

Dvě zkušenosti, první trpká, druhá tragická. Licenční kód k Office zafungoval na asi 10. pokus, ale stejně se mi nepodařilo připárovat licenci k účtu. Vzdal jsem to. Po druhé licence k Windows, kód nefunkční, nekomunikace, už jsem se s vrácením peněz rozloučil, nakonec tedy peníze doputovali. Doporučit však v žádném případě nemohu.

• licenční klíč nefungoval
    • problém se obchod pokusil vyřešit jiným licenčním klíčem, který rovněž nefungoval, následně přestal obchod komunikovat

Kromě rychlého dodání klíče a prvotní snaze problém vyřešit nelze uvést nic pozitivního.

PODVOD!!!!!!
    Objednala jsem si Office a přišel neplatný klíč, nikdo na emaily nereaguje, telefonicky je nemožné se spojit.
    PODVOD!!

• Naprosto nekomunikují. Nedodali co jsem si objednal. Momentálně to vypadá jako podvod!

Objednal jsem licenci na MS office 2019 včetně Outlooku ale přišel mi kód pouze na verzi student. Po týdnu neodpověděli na emaily a telefon je nefunkční!!!

• nekomunikuje
    • stále nedodali licenční klíč k office 2019

Koupila jsem zde 2 licence k produktu Office 2019, bohužel mi přišel pouze jeden licenční klíč. Na mail mi nikdo neodpovídá a druhý klíč nikde. Pokud klíč nepříjde, budu nucena to dále řešit, peníze jen tak někomu za nic dávat nebudu. Obchod tedy NEDOPORUČUJI!

• Obchod mi zaslal nefunkční licenční klíče a ani po urgencích a telefonátech nereaguje. Pozor jedná se o podvod.

• Je to 14 dnů a stále nic.

• Klíč na Windows nebyl funkční a firma mi doposud nevrátila peníze.

Dodaný licenční klíč je nefunkční a ochod na následnou emailovou komunikaci nereaguje.

• Špatná komunikace,liknavost

Nespokojen

objednával sem windows digitální edici, za dopravu 89kc a přijde kód na faktuře, zbytečný když to po zaplacení online mohli poslat mailem a já bych ušetřil za zbytečný dovoz

• doruceni do 15minut se konalo o 5dnu pozdeji

Po zaplacení zboží nedorazilo! Urgence bez reakce!

• nízká cena
    • deklarují odeslání elektronické licence ihned po obdržení platby ale reálně ji odešlou po několika dnech

Koupě elektronické licence je vhodná pro zákazníky, kterří nespěchají a mohou si počkat několik dní než licence dorazí.

• klamava reklama - inzeruji obdrzeni klice hned po zaplaceni - realne dojde az se jim chce

• Slabá komunikace, už týden čekám na zakoupený produkt.
  • Proč na vašich internetových stránkách uvádíte:
    "Podpora › e-mail
    Obvykle dostanete odpověď do 2 hodin a méně.
    e-mailová adresa: [email protected]",
    když vůbec na uváděné dotazy neodpovíte!!

Objednal jsem inzerovaný Outlook jako elektronickou verzi. Nikde nebylo uvedeno, že se jedná o celý balík Office 2019. Jedná se zřejmě o druhotnou licenci a 2 kódy které jsem obdržel nebyly funkční, Microsoft je odmítl. Okamžitě jsem odstoupil od smlouvy.