• dobrá komunikace i doba dodání

Všechno super, zákaznická linka i dovoz a vynos, Paráda

• +++
    • ---

• S dopravou a s možností montáže jsem velice spokojen děkuji mnohokrát máte u mne jedničku

Vřele doporučuji, byl jsem spokojen

Zboží je dle mých představ,komunikace super.

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Pro zákazníka se snažíme dělat maximum a pozitivní hodnocení je pro nás velká motivace.

Doufáme, že Vám zboží dobře poslouží a těšíme se na Váš další nákup.

SG-nábytek

Sice jsem na komodu chvíli čekala, ale jinak super . Přišlo v pořádku, v pohodě se dá složit i úložný prostor ok. Navrh jsem pridelala zbytek kuchyňské desky a slouží jako ostrůvek v kuchyni. Za mě Velká společnost .

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení.

Vážíme si Vaší zpětné vazby a budeme se těšit na Váš další nákup.

SG-nábytek

Maximální spokojenost rychlost dodání komunikace všechno OK.

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení. Velmi si ho vážíme.

SG-nábytek

Zboží jsem zaplatila ihned po objednání, očekávala bych pružnější dodání zásilky. V objednávce byl uveden termín dodání 17.5., následně byl datum obchodníkem změněn a posunut opět o 1 měsíc. Zatím zboží nedorazilo.

děkujeme za Vaši recenzi.

Dodavatele urgujeme každý týden.

Věříme, že i přes nepříjemné zpoždění bude vše vyřešeno k Vaší spokojenosti.

• Přivezli mi zboží v Sobotu

Zboží dorazilo až po čtvrté urgenci s tří týdenním zpožděním (stále jen sliby příští týden)
    Řidič se ani neobtěžoval zboží dopravit za 1.dveře. Jen nám to našel a přistrčil z hromady krabic v autě.
    Velmi mě ale pobavilo, že postel přišla ve třech krabicích. Úžasná skládačka. Zábava na dopoledne

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za Vaše hodnocení.

Pevně věříme, že budete spokojeni alespoň se zbožím.

SG-nabytek

Zboží dorazilo avšak s vadou,už tam nic nekoupím

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za hodnocení. Pokud je problém se zbožím, kontaktujte nás prosím na e-mailu [email protected].

SG-nabytek

• V tel komunikaci mi bylo sděleno, že přijedou dva chlapi, aby mi se sedačkou pomohli a přijel pouze jeden, který spěchal a byl velmi nepříjemný, že to nemá s kým odnést. Byla jsem opravdu zklamaná z takového jednání.

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za Vaše hodnocení a Vaši reakci.

Moc nás mrzí, že jste s námi měla takovou zkušenost a omlouváme se za komplikace. Určitě by se toto nemělo stávat. Situaci prověříme a určitě to nenecháme jen tak. Jsme rádi, že jste nám tuto informaci předala, jelikož na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme.

Pevně věříme, že budete spokojeni alespoň se zbožím. :-)

SG-nábytek

• Pohoda Po spojení s řidičem,mě informoval půl hodiny před doručením,dále 5mim.před doručením.

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme Vám za recenzi a kladné hodnocení.

Jsme rádi, že jste ocenili profesionalitu našeho expedičního oddělení. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. :-)

SG-nábytek

Se zbožím jsem spokojená, vše proběhlo v termínu a bez komplikací

děkujeme za Vaši recenzi.

Jsme rádi, že Vás právě náš eshop oslovil a my Vám tak mohli novým nábytkem udělat radost.

Věříme, že i při dalších příležitostech zvolíte právě SG-nábytek.

SG-nábytek

• zajímavé zboží za dobré ceny

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení. Velmi si ho vážíme.

SG-nábytek

• Dlouhé čekàní na dodání .

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás ovšem, že je takto negativní. Z důvodu nedodání materiálu se nám bohužel posunul termín naskladnění, za které se velice omlouváme.

Věříme, že i přes nepříjemné zpoždění bude vše vyřešeno k Vaší spokojenosti.

• Výborný obchod

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení.

Vážíme si Vaší zpětné vazby a budeme se těšit na Váš další nákup.

SG-nábytek

Sedačka Hewlet model2,, na oko vypadá moc hezky ale je to totálni šmejd,doufám že aspoň na chatě ns sezeni vydrži aspon nějakou dobu,,křeslo Hewlet je ceĺé ms jedné straně křivé,,,no co za ty penize asi chtit a rozklad pohovky,,,tak to vůbec ,,to mohou na tom spat možná děti,dospělí vůbec,,,Jinak komunikace s obchodem skvělá a pan řidič ten má pochvalu,,ochotný,donesl zboží do chaty a i smontoval,,,za to velké poděkování,,,Ale opravdu zboži neni dobré

SG-nabytek

• nabízí zboží, které nemá ........... peníze naštěstí vrátil.....

• Přišel mi jiný nábytek než jsem objednal a už více než 3 týden čekám na odpověď na reklamační e-mail.

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás komplikace, která nastala. Bohužel čekáme na dodání určitých komponentů od dodavatele. Na řešení reklamace neustále pracujeme a věříme, že brzy bude vyřešena k Vaší spokojenosti.

V případě zájmu prosím neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku +420 222 745 674 nebo na email [email protected].

SG-nábytek

• Firma nedodává zboží v termínu a špatně komunikuje

Absolutně nedoporučuji , této společnosti se obloukem vyhněte. Na zboží jsem čekal 3 měsíce a stále jen informace , že to bude příští týden.
    Takže nakonec nic jenom ztráta času...

Reakce obchodu SG-nabytek

Děkujeme za Vaši recenzi.

Jelikož vystupujete jako anonymní uživatel, bohužel jsme nemohli dohledat Vaši objednávku ani řešený problém, a tak Vám poskytnout patřičné informace.