• Při platbě předem, nepřijdete o zboží
    • Při objednání, položka skladem po 5 dnech přišel e-mail že položka je vyprodaná, ale doručení se stihne do puvodního data
    • Nikdo neinformoval ,že se objednávka opozdí
    • Když jsem sama od sebe zavolala na sg nábytek ohledně opožděné zasilky (v úterý ), bylo mi sděleno, že se vyrábí a skladem bude v pátek či příští tyden, což najednou druhý den (ve středu ) přišla sms, že se za dva dny doručí (v pátek)
    • Opět jsem volala zda by nešel změnit datum , či posunout čas, jelikož jsem měla plánovanou cestu pryč na dovolenou, paní na druhé straně začla mluvit nepříjemně ,že tedy přijedou až za 14dni což jsem ji řekla ,že ne, že už takhle mají spoždění, že někoho zařídím na adrese ten pátek, bez jakékoliv omluvy, mi řekla že mi to potrvdí v systému, což jsem ji po tom nepříjemném arogantním rozhovoru nevěřila a raději potvrdila přes sms
    • Za mě SG nábytek nedoporučuji , byl to můj první a taky poslední nákup.

Nejsem vůbec spokojená, příště odkudkoliv ale ne z sg nábytek. Půl hvězdičky je minimum co šlo

• Koupila jsem q ks nábytku líbil se mi tak jsem doobednal další 2 kusy
    • Dovezeno domů ochotni chlapci mi ho dali kam jsem potrebovala
    • Doprava zaplacení zdarma

Bezstarostní nákup chvalim

• Zboží bylo dodáno bez závad, není co dodat.

CELKOVĚ NECHCI HODNOTIT,ČEKÁM NA REKLAMACI

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás komplikace, které nastala. Bohužel čekáme na dodání určitých komponentů od dodavatele.

Na řešení reklamace neustále pracujeme a věříme, že brzy bude vyřešena k Vaší spokojenosti.

V případě zájmu prosím neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku +420 222 745 674 nebo na email [email protected].

• Velmi dobré jednání prodavačů
    • Dodávka přišla v dohodnutém termínu
    • Dobrá montáž
    • Pro méně sušené by byl dobrý český popis

Z obchodem jsem naprosto spokojen, a doporučím ho přátelům.

SG-nábytek

Zboží dorazilo ale že zpožděním než mělo být dodáno ,jinak vše v pořádku.

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení.

SG-nábytek

• Dobra cena, zbozi presne jake bylo objednano.

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení. Velmi si ho vážíme.

SG-nábytek

• komodu v požadovaném dezénu olše jsem nikde nenašel
    • rychlost, spolehlivost, doprava, cena

děkujeme za Vaši recenzi.

Jsme rádi, že Vás právě náš eshop oslovil a my Vám tak mohli novým nábytkem udělat radost.

Věříme, že i při dalších příležitostech zvolíte právě SG-nábytek.

SG-nábytek

• Rychlost doručení, ochota personálu.
    • Výrobky měly drobné vady, se kterými jsme si poradili, než složitě reklamovat. Pak podrobné návody chyběly.

Nevím, zda-li příště objednám. Je to polská výroba, tak to taky tak vypadá.

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme Vám za recenzi a kladné hodnocení.

Jsme rádi, že jste ocenili profesionalitu našeho zákaznického a expedičního oddělení. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. :-)

Pokud je problém se zbožím, kontaktujte nás prosím na e-mailu [email protected].

• Výborná komunikace.

SG-nábytek

• Rychle vyřízena objednávka. Dobrá komunikace ze strany obchodu.

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za pozitivní hodnocení. Velmi si ho vážíme.

Vše OK !!!!!!!

Je to perfektní. Děkuji

SG-nábytek

• Příjemná komunikace s prodávajícím i velká spokojenost se řidičem,který zboží přivezl

děkujeme za Vaši recenzi.

Jsme velmi vděční za Vaše pozitivní hodnocení. Rychlost a kvalita doručení je pro nás přednost. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

SG-nábytek

• Rychlost vyřízení a doručení objednávky, řidič s příjemným vystupováním a ochotou, zboží precizně zabaleno a bez poškození, návod k sestavení srozumitelný.

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Pro zákazníka se snažíme dělat maximum a pozitivní hodnocení je pro nás velká motivace.

Doufáme, že Vám zboží dobře poslouží a těšíme se na Váš další nákup.

SG-nábytek

Zboží po měsíci nedorazilo a žádná snaha o komunikaci ze strany obchodu žádná. Po dotazu , kdy dorazí zboží, jen omluva a slib, že snad příští týden.

Reakce obchodu SG-nabytek

Mrzí nás ovšem, že je takto negativní. Z důvodu nedodání materiálu se nám bohužel posunul termín naskladnění, za které se velice omlouváme.

Dodavatele urgujeme každý týden.

Věříme, že i přes nepříjemné zpoždění bude vše vyřešeno k Vaší spokojenosti.

SG-nabytek

• Před odesláním objednávky nebylo zcela zřejmé, kdy bude zboží dostupné nebo kdy bude doručeno.
    • Objednáno 11.6. Předběžné doručení mělo být 9.7. Když jsem 10.7 volal abych se informoval o objednávce (obchod žádné info sám neposílá), řekli mi, že zboží naskladňují každý den, ale zatím nedorazilo, že bude příští týden a budou mě informovat. Nic, další týden jsem si zase musel volat na stav objednávky a to už mi řekli, že si mám počkat tak do druhé půlky července, že zboží pořád nemají.
    • Žádná komunikace ze strany obchodu o stavu objednávky.
    • Nezájem o zákazníka, prostě si počkej... 1,5 měsíce čekat na komodu v 21 století je hodně mimo.

děkujeme za recenzi.

Dodavatele urgujeme každý týden.

Věříme, že i přes nepříjemné zpoždění bude vše vyřešeno k Vaší spokojenosti.

SG-nabytek

Bohužel nedoporučuji, objednala jsem si službu,výnos a nakonec to nosila sama s řidičem, přestože mi bylo voláno a dotazováno se, jestli jeden řidič stačí a nakonec jsme se domluvily,že ne, přesto dojel jen jeden. Výnos za 800Kč a jako omluvu mi poslali 10% slevu na další nákup. Kvalita zboží mě taky zklamala a o sedačce tvrdili, že je složená, taky jsem dávala do kupy sama. Opravdu nedoporučuji!!!

děkujeme za recenzi.

Moc nás mrzí, že jste s námi měla takovou zkušenost a omlouváme se za komplikace. Určitě by se toto nemělo stávat. Situaci prověříme a určitě to nenecháme jen tak. Jsme rádi, že jste nám tuto informaci předala, jelikož na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme.

Pevně věříme, že budete spokojeni alespoň se zbožím.

SG-nábytek

Moje zkušenosti s obchodem jsou v pohodě ale s zkušenosti s objednávkou mi mohla být kratší, protože už jí mám přes měsíc. Takže ubrat pár dní a hvězd bude víc. Jinak vše v pořádku

Reakce obchodu SG-nabytek

děkujeme za hodnocení. Velmi si ho vážíme.

SG-nábytek

• Velmi ochotná komunikace, co se říká, bylo dodrženo,

děkujeme za Vaši recenzi.

Věříme, že i při dalších příležitostech zvolíte právě SG-nábytek.