• Pohodlný nákup z tepla domova.
    • Diky Janičce Lidákové.

• cenu
    • špatná komunikace se zákazníkem. Zaplatíte a nastane ticho.

Nebrat

• široký výběr
    • sehnal jsem zde jinde nedostatkové zboží
    • ekologická levná přeprava
    • komunikace
    • delší dodací lhůta, zřejmě vinou InTime

Doporučuji!

• Bio

vše ok

• Doprava InTime je naprosto tristni. Misto 1.12. zbozi dorazilo az 5.12. Po nekolikere urgenci, kdy prava ruka nevi, co dela leva. nekolikrat jsem dostala sms o prevzeti zasilky InTime od Sfoods, s jinymy daty. V den predani jsem nedostala ani upozornujici sms, kdy zhruba zbozi dorazi, byla nahoda, ze jsem byla zrovna doma. Absolutne nedoporucuji.

Domluva s Sfoods byla bezproblemova a rychla, navic jsem dostala darek. Vysli mi vstric s drivejsim dodanim zbozi. K cemuz bohuzel nedoslo zasluhou dopravce InTime.

• Dobré ceny oproti kamenným prodejnám. Doprava také není drahá.

Určitě znovu nakoupím

Vše bez problémů.

• Z mého pohledu nabízí některé druhy a značky potravin, které jinde běžně nejsou k sehnání.
    • Specifická dodací lhůta, která může být více jak týden i v případě, že je zboží skladem.

• široký sortiment, přehledné stránky

Je to obchod s pěknou myšlenkou šetřit přírodu a jíst zdravě, moc se mi to líbí.

• dobré ceny, dobrá komunikace a ochota pomoci zákazníkovi (když nebylo určité zboží skladem, nabídl mi obchod jiné zboží ve stejné cenové hladině)

Všechno v pořádku, doporučuji

• Levná eko kosmetika a mycí prostředky.
    • Dopravce InTime.

Obchod jako takový je skvělý, možnost vybrat pouze dopravce InTime je horší. Možná to je pouze dovozce pro Jihomoravský kraj, ale ještě nikdy mi nedonesl objednané zboží ke dveřím bytu. Vždy musím vyjít z paneláku a těžkou krabici včetně svého mrňouse odnést.

• široký sortiment
    • ekologická přeprava
    • možnost vyzvednutí v poštomatu (dostupný kdykoliv)
    • nízké dopravné/poštovné

Obchod mohu jen doporučit, nakoupila jsem tu již několikrát. Vyhovuje mi nízké poštovné a možnost vyzvednutí v poštomatu. Delší dodací lhůta mi nevadí - neobjednávám zboží, které bych potřebovala hned, mohu počkat (odesílají jednou týdně v pondělí) a je to ekologičtější.

• Perfektní komunikace

Maximální spokojenost

• Velmi široký a kvalitní sortiment.
    • Rychlá komunikace se zákazníkem.
    • -

V nákupech na SFOODS budu určitě ráda pokračovat. Komunikace mezi kupujícím a prodávajícím byla rychlá a příjemná. I ceny jsou zde velmi příznivé.

• Bezva cena, hodně českých produktů.
    • Delší doba dodání,ale to mi nevadí.

Doporučuji a sama zde budu nakupovat.

• Kvalita, vstřícnost.

Doporučuji všem.

• zboží po deseti dnech stále nedorazilo

• nízké ceny
    • široká nabídka
    • vstřícnost
    • komunikace
    • ochota
    • výměna nedostupného zboží za jiné
    • rychlost dodání (další pracovní den zboží dorazilo)
  • Objednané zboží mi vůbec nebylo doručeno. Pan majitel mi tvrdil, že bylo předáno dopravci a že prověří, kde se stala chyba, ale už se nikdy neozval. Vzhledem k tomu, že mnou objednané produkty již na svých stránkách vůbec nenabízí, předpokládám, že se jednalo pouze o výmluvu za účelem získání času a když se mu zboží nepodařilo sehnat, přestal se mnou komunikovat.

• Nejhorší zkušenost s dodávkou vůbec. Eshop uzavírá objednávky v pátek. Až v úterý ale pracovník zavolal, že některé výrobky nebudou dodány. Zboží jsem obdržela po 8 dnech. Obchod argumentoval tím, že za to můžou jejich dodavatelé. No kde jsme???? Už nikdy více. Zajet do obchodu by mi ušetřilo spoustu času.

Tragicky nastavené procesy ve firmě. Velmi pomalá dodávka.

Reakce obchodu SFOODS

Vaše objednávka byla odeslána o den později od plánovaného exportu, za to se velice omlouváme. Čtěte si prosím pečlivě přepravní podmínky.

Informace, že výrobek není skladem byla jasně vyznačená v e-shopu v náhledu produkty. Kontaktovat Vás ihned nebylo možné, od pátku nikdo nebral telefon a až v pondělí v 17:00 jsme zjistili, že jste uvedla špatné telefonní číslo, přičemž v objednávce nebylo uvedeno ani příjmení. Následně byl v úterý napsán email a až poté byl navázán telefonní kontakt a ihned odesláno zboží.

Přeji Vám pěkný den a v budoucnu mnoho vydařených nákupů.

Marek Jonáš