• Vrácené zboží poštou obchodníkem nepřijato a nevyzvednuto. Peníze zpět za nepovedený nákup tedy nevráceny.

Objednal jsem si podle obrázku kde byl oboustranný nůž.Bohužel jsem si nevšiml že v nadpise je uveden jednostranný.Takže je mi k ničemu.Máte tam matoucí informace.

• Otřes. Žádná komunikace.
    • Telefony nebrali
    • Poslali jiné zboží.
    • Naposledy jsem zde nakupoval.
    • Nedoporučim ba naopak. Hanba.

• Bylo doručeno jiné zboží a na reklamaci obchod nereaguje. Budu nucen zboží vrátit

nereagují na reklamaci

Při drobném nedorozumění -- posléze mimořádná ochota. Dekuji.

• obdržel jsem jiné zboží než jsem si objednal
    • místo oboustraného nože do mlýnku na maso č. 8 mne byl zaslán jednostraný který do mlýnku nepasuje, jelikož je moc silný

Obchod moji objednávku absolutne ignoroval, nezaslal mi ani potvrzujici email ani nic.

Reakce obchodu Sezamshop

Objednávku jsme obdrželi 18.10.2018. Zboží bylo skladem a zákazníkovi byla odeslána automatická odpověď:

1. potvrzení o přijetí objednávky odesílá systém automaticky
    2. 19.10.2018 bylo zboží připraveno k vyzvednutí a systém opět automaticky odeslal email - "zboží připraveno k vyzvednutí "

Oba emaily byly odeslány na adresu uvedenou v objednávce.

Výrobek je stále připraven na prodejně k vyzvednutí.

Prodejna nepochybila, nesouhlasíme s vyjádřením a hodnocením zákazníka.

• Obchod zrusil objednavku az po 7 dnoch od objednania tovaru z dovodu chybnej informacie o vyske postovneho. Namiesto 50 CK bola vyska postovneho vraj az 250 CK.

• žádná komunikace , neochota
    • nedodání zboží

• Internetový obchod nabízí uvádí zavádějící informace o dopravě zdarma, po odeslání objednávky kontaktují s informací o navýšení ceny o poštovné.

Rychlé dodání, dobrá komunikace, pozor-poštovné není zdarma, jak se uvádí při odeslání objednávky.

• Na první pohled široký sortiment, ale...
    • Místo kvalitního originálního zboží vám dorazí nepovedené kopie.

Rozhodně nedoporučuji dělat nákup v tomto e-shopu bez předchozího ověření, co je vlastně předmětem nabídky. Místo kvalitních originálů jsou v nabídce neznačkové kopie.

• zboží objednané se neshodovalo s dodaným

neviem, no 10dni od objednavky a tovar nedodany....

• Daju sa kupit suciastky ktore na slovensku nie

doruceny tovar je nefunkcny ,ale kedze postovne je drahsie, ako kupovany tovar,tak to nejdem vracat+pracovnik obchodu nepodal presne informacie o sume postovneho,"zabudol" oznamit ,ze k postovnemu sa este prirataju 4 eura ako poplatok za prevedenie peniaz na ucet obchodu.

• Uvadzaju napriklad na dodanie 2 az 3 dni a ked som to objednal mi napisali ze nemaju to a dokazu to mozno az za mesiac dodat. Co je velky rozdiel oproti tomu co maju uvedene.

Pravdepodobne su v pohode, len by mohli tie svoje dodacie dni uvedene pri produktoch updatovat, lebo su to neni realne udaje. Mne sa to stalo presne pri produkte "Triak" pre Zelmer vysavac typ Aquawelt.

• dorazilo zboží, které jsem musela nechat upravit, nebylo v požadované kvalitě

nebrat

• Okamžita komunikácia a informovanosť a spominaná široká škála sortimentu
    • Vysoké poštovné mimo CZ

Skvelý shop pre CZ zákazníkov

• Je 25.11. a zásilka leží bez pohybu na poště Praha 3, od 18.11.2014. Jak mám hodnotit obchod, když mu to kazí Česká pošta?

• Žádné
    • Doprava, zboži v hodnotě 113,- , doprava 120,-.