• motorek na zboži fungoval as 5 minut už nefunguje
    • nekvalitni zboži

Reakce obchodu Sexshopik.cz

děkuji vám za recenzi. Je nám líto, že jste narazil na problematický kus.
    Produkt nám můžete zdarma zaslat zpět a my vám ho obratem vyměníme nebo vrátíme peníze.

Sexshopik.cz

• Popis zbozi je prilis strohy, takze jsem koupil neco, co bylo neco jineho.

Reakce obchodu Sexshopik.cz

děkuji vám za reakci. Popisek u rákosky prověříme a vylepšíme.
    Při osobním odběru jste měl možnost si produkt prohlédnout a případně si vybrat něco jiného.

• Při nafouknutí se vypustila ,,,špatne švy,,vyhozeny peníze zanic,,

Reakce obchodu Sexshopik.cz

děkuji vám za recenzi. Je nám líto, že jste narazil na problematický kus.

Sexshopik.cz

• údaje na webových stránkách naprosto neodpovídaly konkrétnímu výrobku, který jsem obdržela

nevěřit!!!

Reakce obchodu Sexshopik.cz

je mi líto, že došlo k chybě v rozměru o 2 cm. Rozměr byl ihned po obdržení Vaší stížnosti přeměřen a upraven.

Robert Kvapil

• zboží nedodali a ani se neozvali

děkuji Vám na reakci.
    Objednané zboží bylo skladem. Vaše objednávka byla odeslána následující pracovní den. Byla jste informována pomocí sms, emailem a celou zásilku bylo možné sledovat. Dále jste od PPL dostala email a pokoušelo se vám několikrát spojit.

Budu rád za každou radu, jak dále informovat zákazníky.

Robert Kvapil

Zboží jsem vracela (nevyhovoval mi materiál)dle jejich pokynů a bylo mi řečeno, že mi peníze nevrátí, že jsem zboží použila(že na výrobku byly chlupy!!!)... toto nařčení mě tak naštvalo, že již nikdy v tomto obchodě nenakoupím.
    Závěr: částka mi sice byla vrácena, zaplatila jsem vlastně 2x poštovné, ale to nařčení!!!

Dobrý den Petro,
    děkuji Vám za reakci a je mi líto takto negativní recenze.

Dle našich obchodních podmínek, které konzultujeme s APEKem a dalšími institucemi nemáme povinnost akceptovat odstoupení od smlouvy u viditelně použitého zboží.
    Kolegyně v tomto případě postupovala nad rámec svých možností. Posledním bodem je, že Vám peníze byly vráceny včetně poštovného (649+69 Kč=718 Kč Vám odešlo na účet)! Bylo by vhodné Vaši nepravdu v této recenzi opravit.

Výsledkem je, že nám vznikly náklady za poštovné a za neprodejný produkt, který byl použit.

Použité produkty není možné vracet z hygienických důvodů. Vžijte se do situace, kdy bychom použité produkty posílali dále do oběhu a Vy byste ho sama obdržela. Pravděpodobně by se Vám to nelíbilo.

Robert Kvapil

• rychlý a diskrétní nákup
    • zboží dorazilo, ale ne v takovém stavu jak bylo uvedono na stránkách obchodu, místo 120 ml flakonku mi přišel pouze 100 ml, bez korkové zátky, ale s obyčejnou plastovou zátkou a navíc nebylo zboží zabaleno v originálním obalu jak bylo slibováno. Bohužel nebyl čas provést reklamaci vzhledem k tomu, že zboží má být dorováno jako dárek.

diskrétní nákup z pohodlí domova, bohužel nenahradí kamenný obchod, co se týče spolehlivosti. Komunikace s obchodem také vázla a zboží přišlo jiné než bylo objednané, co se týče do objemu, velikosti a balení.

Reakce obchodu Sexshopik.cz

děkuji Vám za reakci. Máte pravdu, výrobce změnil balení. Nikdo si toho u nás nevšiml. Popisek byl upraven.
    Co se týče komunikace, tak u vaší objednávky nebyla podána žádná stížnost ani poznámka. Doporučuji ihned psát na [email protected] a výměna/kompenzace bude řešena.

Omlouvám se za špatný popisek,

Sexshopik.cz

Nekomunikuji a zrusi objednavku.

děkuji Vám za recenzi.
    Objednávka byla zrušena z důvodu uvedení falešného jména a příjmení (Ahoj a Ahoj).
    Zakázku můžeme odeslat během několika minut. Vše máme na skladě a k dispozici.

Sexshopik.cz

Zboží dorazilo, ale baterie byla v originál obalu jen jedna ze čtyř, obal byl rozříznutý. Proto negativní hodnocení.

děkuji Vám za reakci.

Dle objednávky jste si objednala 1 ks baterie, tzn. že Vám byl poslán 1 ks. Pokud byste si objednala celý balíček, tzn. 4 ks, tak by vám dorazily 4 ks. Baterie jsou nové od výrobce a pokud si zákazník přeje 1 ks z balíčku, tak mu je rádi vybalíme.

Věřím, že se jednalo jen o nedorozumění.

S přáním hezkého dne,

Sexshopik.cz

• dostal jsem uplne jini produkt nez jsem obednal.
    • vracet zboží nebudu, je to strata casu a penez. NEDOPORUCIM

Reakce obchodu Sexshopik.cz

omlouváme se za tuto chybu. Ozvěte se na adresu [email protected] a my Vám zdarma zašleme správný kus.

Omlouváme se za potíže,

Sexshopik.cz

lubrikační gely dorazily bez ochranného krytu! doba spotřeby celkem blízká.

obchod resp. nabídka.balení dodání bez problémů, to si opravdu vše zaslouží 1*, největší problém je zdodaný výrobek - duhý den bez "kmitání" ..........?

Dorazilo mi zboží jiné velikosti, než jsem objednával.

• Nedostal jsem balíček do svých rukou !!!!!!

Vážený zákazníku,
    Vaše objednávka byla zaslána službou České pošty Balík do ruky.

Popis služby naleznete na stránkách České pošty nebo u nás na
    http://www.sexshopik.cz/ceska-posta/ .

• vysoká cena

Vysoká cena oproti jiným obchodům - viz,. Heuréka, Zboží ....

• U zboží bylo uvedeno skladem a po deseti dnech ještě nedoruceno.

Vážený zákazníku,
    děkuji Vám na reakci.
    Je mi líto, ale na eshopu jsou informace o dostupnosti vždy aktuální. Přenos aktuálního stavu dostupností na server heureka.cz je ve zpozdění, proto došlo k tomuto nedopatření. export se načítá jednou za dvě hodiny.

Za nedostupné zboží Vám byla nabídnuta náhrada a dnes byla po dohodě s Vámi odeslána.

Omlouvám se za komplikaci,

Sexshopik.cz

• Obchod šidí, nedodá vám celé zboží.

děkuji Vám za reakci.
    V případě, že je něco v nepořádku, tak je nutné nás kontaktovat emailem či telefonicky. Vše se proaktivně snažíme napravit. Snažíme se nastavenými procesy minimalizovat případné chyby.

Pokud se nám ozvete, tak vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Sexshopik.cz

Dobrý den přišlo jiné zboží.

• rychlosť
    • ponuka nekvalitny material (v mojom pripade). Draha doprava.

Možno som si vybral nekvalitny produkt (to je moja zla skusenosť). Tovar vracať nebudem. Dodanie bolo rychle. Snaď možno cena za dopravu by mohla byť lacnejšia.

Reakce obchodu Sexshopik.cz

děkuji Vám za reakci a Váš nákup.
    1) u produktu za 99 Kč s DPH lze očekávat tomu přiměřenou kvalitu
    2) poštovné na Slovensko je celkově drahé zvláště s dobírkou - tento způsob dopravy dotujeme, pokud byste zvolil platbu kartou ušetřil byste za poštovné, tak i za kurz vůči euru.

• anonymita
    • zbozi je spatne popsane neni uplný popis

uz 2 jsem si obednal zbozi ktere me zaujalo v nabídce bohuze zbozí neodpovídalo popisu které mate v nabýdce

Reakce obchodu Sexshopik.cz

děkuji Vám za reakci a musím se Vám omluvit za toto pochybení. Popisky průběžně aktualizujeme a opravujeme. Zaměstnance jsem na chyby upozornil a okamžitě se sjednala náprava.