• Jakási autorizace přes mobil, která stejně nefunguje.

Názor ať si udělá každý sám

Reakce obchodu Sexshop-snů.cz

Dobrý den. Ano, autorizace objednávky je u nás povinností a funguje od začátku našeho eshopu absolutně bez problémů. U vás došlo k nějaké chybě, kdy systém nezaregistroval vaši odpověď, omlouváme se. Autorizací objednávek chráníme soukromí naších klientů před vtipálky ...

Doporučuji všem ostatním

Reakce obchodu Sexshop-snů.cz

Děkujeme za doporučení. I když jste se asi překlikl a dal, že nás nedoporučuje :-) Že by taková radost z našich produktů, že nebylo čas vyplňovat formulář? :-)

zatim zbozi nedorazilo

Reakce obchodu Sexshop-snů.cz

Na internetových stránkách jsme měli uvedeno, že objednávky přijímáme do 22. prosince s dodáním do Vánoc, následně expedujeme až od 5. ledna 2012, neboť musíme udělat inventuru. Pokud si tyto informace nepřečtete, není to bohužel naše vina, nejsme schopni toto ovlivnit.

• pružnost.
    • věřil jsem v kvalitů dodaného zboží

NE

Reakce obchodu Sexshop-snů.cz

Vaši reakci příliš nechápeme. Dáváte nám plus, ve všem hodně hvězdiček, ale celkově nás neoceníte. To asi bude nějaká chybička.

• dlouhá dodací lhůta a není zde žádný telefonický kontakt

Reakce obchodu Sexshop-snů.cz

V den objednávky jsme Vám oznámili, že jste si objednal zboží, které bylo uvedeno jakože není skladem. Přestože dodání od výrobce mělo být cca do měsíce, sehnali jsme a odesla zboží v podstatně kratším termínu a ještě navíc s omluvou, přestože nebylo naší chybou, že jste zvolil zboží, které nebylo skladem a byl jste na to upozorněn.

• Poslali jiné zboží než jsem si objednal

Reakce obchodu Sexshop-snů.cz

Děkujeme za váš příspěvek. Co se týče vašeho zboží, informovali jsme Vás, že zboží je dodáváno pod jiným názvem, ale od stejného výrobce. Měl jste samozřejmě možnost zboží vrátit ve standardní lhůtě, ale neudělal jste to a produkt jste si nechal. Věříme, že jste tedy s produktem nakonec spokojen.

• nízká cena a výběr toho co jsem chtěl
    • pokud není zboží na skladě, nneí možné rozdělit objednávku tak, abych napodruhé neplatil poštovné, jak je tomu zvykem jinde. Takže musím čekat na kompletní objednávku, nebo objednat jinde (2x platit poštovné stírá výhodu ceny)

Korenktní a rychlá reakce ohledně chybějícího zboží na skladě. Možnost rozdělit do 2 zakázek, ale pak nutnost platit 2x poštovné. Nutnost čekání a délka dodání tedy moc nevyhovuje.