Už si u obchodu neobjednám. Na spodním prádle mají poznámku, že nelze vrátit a tím porušují právo zákazníka vrátit zboží bez udání důvodu do 14ti dnů, pokud je neporušené.

Reakce obchodu Sexshop-sex.cz

děkujeme za Vaši zprávu. V případě, že zboží splňuje kritéria pro vrácení (zboží nebylo prané, nošené a nejeví známky používání, má neporušený originální obal), tak nám jej samozřejmě zákazník může do 14 dní bez udání důvodu bez problému vrátit.

Prosím, kontaktujte nás nebo nám rovnou zboží zašlete na adresu TWIXO Group s.r.o., Špitálka 421/23a, 60200 Brno. Rádi Vám pomůžeme.

Libor ze Sexshop-sex.cz

• Čas dodání bude vina dopravce - Zásilkovna, ale cca. 4 dny u zboží skladem je dost.

Reakce obchodu Sexshop-sex.cz

mrzí nás, že nejste spokojen s rychlostí doručení zásilky. Objednávku jsme odeslali ještě tentýž den, kdy byla vytvořena. Čas dodání je bohužel chybou na straně dopravce, za což se omlouváme.

S pozdravem a přáním krásného dne
    Josef ze Sexshop-sex.cz

Reklamoval jsem a obchod se mi vysmal nedoporucuji....takže rozmyslete si to kde nakupujete u tohoto obchodu už nikdy vic.

Reakce obchodu Sexshop-sex.cz

mrzí nás, že nejste spokojen s nákupem. Zakoupený potravinový doplněk, který byl již spotřebován, není možné reklamovat. Potravinové doplňky mají individuální účinek. Na každé tělo působí jinak.

S pozdravem a přáním hezkého dne

zboží zcela nefunkční

Reakce obchodu Sexshop-sex.cz

mrzí nás, že máte potíže se zakoupeným produktem, v případě, že je nefunkční, můžete nám jej zaslat na reklamaci. Reklamaci můžete provést v rámci dvou let od zakoupení produktu.

S pozdravem a přáním hezkého dne

• diskrétnost
    • nemá

Nakupování přes internet je skvělé

Reakce obchodu Sexshop-sex.cz

příliš nerozumíme negativnímu hodnocení, když podle textu je vše v pořádku.
    Hezký den
    Tým Sexshop-sex

• Doufal jsem, že přehlednost a rychlost
    • Bohužel jste se na mě vykašlali

Nepište nic do poznámek, u výdeje sedí debil

Reakce obchodu Sexshop-sex.cz

mrzí mne, že zákazník nedoporučil náš obchod. Zákazníkovi jsme se snažili 3x dovolat (26.září, 27.září a 3.října) kvůli upřesnění, bohužel telefon měl vždy nedostupný. Také na e-mail z 26.září bohužel nereagoval.

Z důvodu, že jsme se ani po několika pokusech nedokázali se zákazníkem jakkoli spojit, jsme objednávku stornovali.

Vojtěch Sláma
    sexshop-sex.cz
    ------------------------------------
    Doplnění:
    Zákazník se nám ozval v reakci na vysvětlení zde na Heuréce. Telefon zadal náhodné číslo, proto se mu nebylo možné dovolat. E-mail spadnul do spamu a všiml si jej až dnes. Podrobnosti potřebné k odeslání jsme nyní vyřešili a objednávka bude v pondělí expedována.

Vojtěch Sláma
    sexshop-sex.cz